Koncert Highvibes - BEZ MASKY
Hravé divadlo - Když jde kůzle otevřít - 1. st.
Právo pro každého - městské kolo - družstva 9.tříd
projektový den v ISŠT - 8.ročníky - výběr
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den 1. stupně
Škola nanečisto - poslední setkání na 1.st
Zájezd do Anglie - zájemci

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.

Úvod > Plavání > Pro rodiče

Pro rodiče

Vážení rodiče,

dětem začíná plavecký výcvik v naší plavecké škole Aquasport ve Vysokém Mýtě, proto bych rád Vás upozornil, že děti, které mají delší vlasy je musí mít během plaveckého výcviku dobře sepnuté, a to z důvodu jejich bezpečnosti a komfortu při výuce. V tomto případě preferujeme plaveckou čepičku, která je vhodnější. Dále připomínám, že dle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a hygienické Vyhlášky 238/2011 Sb., ale hlavně kvůli zdraví dětí a učitelů plavání bude vstup do vody pouze v přiléhavých elastických plavkách tzn. bez kapes! Nepřípustné jsou zejména koupací kraťasy, šortky a trenýrky s kapsami! Plavecké výuky se nemohou účastnit děti s infekčním onemocněním, jako jsou bradavice a molusky! Zároveň v době výuky nebudou mít děti na sobě hodinky, řetízky, prstýnky, náramky a dlouhé náušnice, a to z důvodu poranění. Nepřípustné jsou rovněž různé provázky kolem krku nebo na ruce, které v případě, že nepůjdou sundat, budou z důvodu bezpečnosti přestřihnuty! Dále zvažte možnost podepsání nebo označení věcí na bazén (plavky, ručník), neboť v případě ztráty je jednodušší dohledání. Tímto Vám děkujeme za pochopení a věřím, že toto opatření budete respektovat.

Bohumír Šraut

ředitel plavecké školy