Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27
exkurze 8.A a 8.B na Sněžku
28 29
exkurze 8.C + 9.C - Mělník, Terezín
30
exkurze 8.C + 9.C - Mělník, Terezín
1 2
3
Adaptační kurz 6.C
4
Adaptační kurz 6.C
Přírodovědně jazykový zájezd do Rakouska - vybraní žáci
5
Přírodovědně jazykový zájezd do Rakouska - vybraní žáci
6
Přírodovědně jazykový zájezd do Rakouska - vybraní žáci
Program na autodromu - pořádá ISŠT
7
Přírodovědně jazykový zájezd do Rakouska - vybraní žáci
8 9
10
Divadélko pro školy - představení pro žáky 8. a 9. ročníku
11 12
Adaptační kurz 6.B
13
Adaptační kurz 6.B
Škola nanečisto - Krteček a pohádka
14
Besip - biková show
15 16
17
DOD
18 19 20 21
Projektový den VOŠ a SŠ stavební pro žáky 9.tříd
22 23
24
Adaptační kurz 6.D
25
Adaptační kurz 6.D
26
Podzimní prázdniny
27
Podzimní prázdniny
28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fulltextové vyhledávání

 Schools United.jpg

Eshop bude spuštěný v termínu  3.10.-17.10.2022

KDO JSME A CO DĚLÁME?
VŠE DŮLEŽITÉ V INFORMAČNÍM BULLETINU 
 
Bulletin VM-2022 web.pdf
 
Připravujeme příměstský lyžařský kurz pro žáky 1. stupně
(více viz Aktuality)

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif  

„Jsme otevřená, přátelská a ekologicky smýšlející škola, která nabízí kvalitní vzdělání pro život a usiluje o lepší a vzdělanější společnost.“
Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

DSC_1646.jpg

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Soutěže

Soutěže


Školní rok 2020-2021

V pondělí 29. března 2021 proběhlo školní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY kategorie D (pro 6. a 7. ročník) s tématem „Těžký život ve vodě“. Olympiády se zúčastnilo celkem 15 žáků. První část soutěže v podobě online testu byla věnována poznávání hub, rostlin a živočichů s výskytem v České republice. V další části soutěže žáci uplatnili své znalosti v online testu, který vycházel ze studijního textu k danému tématu. Mezi tři nejlepší žáky se zařadili František Kopecký ze 6.D, Marek Andrle ze 7.C a Vojtěch Hospodka ze 7.D. Školní kolo organizovala Mgr. Petra Hospodková.

Olympiáda z českého jazyka - školní kolo

Také této olympiády se zúčastnilo 14 žáků 8. a 9. tříd.
Vítězkou se stal Jan Čepička, o 2. - 4 místo se dělí: Jáchym Bartoš, Linda Matějková, Jana Drdlová a Klára Kabrhelová. 
Gratulujeme a děkujeme panu učiteli Fikejzovi za organizaci.


Publikováno 11. 2. 2022 13:37

Dějepisná olympiáda - školní kolo

Dějepisné olympiády se zúčastnilo 16 žáků 8. a 9.tříd.
O první místo se dělí se shodným počtem bodů Andrea Pavlíčková a Jana Drdlová, o bod méně získal Vojtěch Hospodka.
Gratulujeme a děkujeme vyučujícím dějepisu za podporu žáků.


Publikováno 11. 2. 2022 13:34

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Datum konání: 28. 1. 2022

Školního kola se zúčastnilo celkem 37 žáků 6. - 9.tříd.
Nejlepší řešitelé z jednotlivých ročníků:
6.třídy: Petr Smrček, Jakub Tesař, Klára Koukolová
7.třídy: Karolína Havlíková, Sebastián Lang, Barbora Šedová
8. a 9. třídy: Vojtěch Hospodka (je i celkovým vítězem), Daniel Peťura, Andrea Pavlíčková
Organizovala p.uč. Sabolová


Publikováno 11. 2. 2022 13:31