Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27
Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020
28 29 30 31 1
2 3 4 5 6
Sázení stromků u řeky Loučné – třída 2.C
7 8
9 10 11 12 13
Světluška
14 15
16
Adaptační kurzy
17
Adaptační kurzy
SKILL
18
Cyklistický partyzán, přespolní běh
SKILL
19
exkurze Liberec
SKILL
20 21 22
23 24 25
Třídní schůzky 6.tříd
26
exkurze Mělník, Říp, Terezín
27
exkurze Mělník, Říp, Terezín
28 29
30 1 2 3
Třídní schůzky 1. ročníků 15.30 hod.
4 5 6

Fulltextové vyhledávání

IMG_2447.JPG

,,ŠKOLA NANEČISTO“  bude probíhat  vždy ve čtvrtek od  15.30 hod. do 16.45 hod. v uvedené termíny (viz Aktuality) ve třídě na nové budově  I. stupně ZŠ Jiráskova (u Penny Marketu) pod vedením zkušené učitelky/učitele a vychovatelky/vychovatele.

Drobečková navigace

Úvod > Jídelna > Jídelní lístek

Jídelní lístek


Jídelní lístek 13. 9. - 27. 9. 2019


  Polévka Jídlo č. 1 Jídlo č. 2 Dezert Nápoj
Pondělí 16. 9. Slepičí vývar se zeleninou a kápáním Tarhoně s vepřovým masem a zeleninou sypané sýrem, okurkový salát 1,3,7,9,10 Žemlovka s jablky a tvarohem, mléko 1,3,7,9,12 - ovocný nápoj
Úterý 17. 9. Gulášová Pečené vdolky sypané mákem, bílá káva 1,3,7,9,10 Sekaná pečeně, brambor maštěný máslem, kyselý okurek 1,3,4,7,9,10 ovoce čaj
Středa 18. 9. Ze zeleného hrášku Kuřecí stehno pečené na bylinkách, vařené brambory s pažitkou 1,3,9,10 Formanské halušky (halušky, uzené maso, zakys.smetana, sýr) 1,3,7,9,10 míchaný jogurt vita - nápoj
Čtvrtek 19. 9. Květáková Čočka na kyselo, vařené vejce, chléb 1,3,7,9 Lovecký závitek (vepř.maso,okurka,vejce,salám,slanina,smetana), dušená rýže 1,3,7,9,10 míchaný zelný salát se zeleninou a cizrnou čaj, mléko
Pátek 20. 9. Krupicová se zeleninou a vejcem Svíčková na smetaně, hov.maso, houskový knedlík se špaldovou moukou 1,3,7,9,10 Zeleninový karbanátek se sýrem, vařené brambory s máslem a pažitkou 1,3,7 - ovocný nápoj
           
Pondělí 23. 9.  Kapustová s rýží  Bramborové knedlíky plněné uzeným masem, kysané zelí, restovaná cibulka 1,3,7,9,10  Krabí salát se zeleninou a kuskusem 1,3,4,7,9  -  čaj
Úterý 24. 9.  Hrstková  Vepřové na kari se smetanou, barevné těstoviny 1,3,7,9  Plněný zelný list, vařené brambory s máslem a pažitkou 1,3,7,11  -  ovocný nápoj
Středa 25. 9.  Hovězí se sýrovým kápáním  Pečené rybí filé na másle s kmínem, bramborová kaše 1,3,4,9  Zapečené těstoviny se šunkou, brokolicí a sýrem (sýr Niva) 1,3,9,10  míchaný kompot  vita nápoj
Čtvrtek 26. 9.  Drožďová  Segedínský guláš, houskový knedlík kynutý 1,3,7,9,10  Palačinky s ovocnou marmeládou, mléko, míchaný jogurt 1,3,7  -  ovocný čaj
Pátek 27. 9.  Kuřecí se zeleninou a bulgurem  Kuřecí maso, dušená mrkev, vařené brambory 1,3,9  Hovězí na žampionech, dušená rýže 1  -  ovocný sirup jupí