Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Škola nanečisto pro předškoláky

Datum konání: 20. 1. 2022

Opět jsme pro předškolní děti připravili tuto akci jako přípravu na školní prostředí, odlišný způsob práce a především, abychom děti zbavili obav z něčeho nového a neznámého. Seznámí se s učiteli a vychovateli a třeba i se svými budoucími spolužáky.

Publikováno 5. 1. 2022 6:21

Čertování

Datum konání: 6. 12. 2021

Čerti k nám sice letos opět nedorazili, vzhledem k epidemické situaci, ale některé třídy si přesto užili čertovskou výuku.

Publikováno 7. 12. 2021 6:22

Den šílených účesů

V rámci projektu "Hrdá škola" proběhl další zábavný den na 1. stupni pod názvem Den šílených účesů. Děti a především jejich maminky popustily uzdu fantazii k tvorbě nejrůznějších kreativních účesů. Některé výtvory na hlavách dětí byly zajisté pracné a vyvedené do detailů.

Publikováno 11. 11. 2021 7:18

Projekt "Hrdá škola"

Naše škola se opět přihlásila do projektu „Hrdá škola“, jejímž cílem je zahnat každodenní stereotyp a zpestřit školní život. Jednoduchými tematickými dny se snažíme ukázat dětem, že škola není jen o povinnostech, známkách a úkolech, ale že je to místo plné zábavy a pozitivní energie.

Publikováno 14. 10. 2021 13:41

S družinou na hrad

První říjnová sobota nabídla dětem školní družiny tradiční výlet za poznáním a dobrodružstvím.

Publikováno 4. 10. 2021 8:14

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

aneb pojďme se rozhýbat

Publikováno 3. 9. 2021 13:32

Zahájení školního roku

Ve středu 1. září jsme společně zahájili nový školní rok a doufáme v jeho poklidný průběh. I přes nevlídné počasí všichni přišli s dobrou náladou a plní očekávání. Prvňáčky i žáky přípravné třídy spolu s  jejich rodiči jsme přivítali společně ve školní jídelně a poté se rozešli do svých tříd.

Publikováno 2. 9. 2021 7:29

"Miniolympiáda" v ŠD

Blížící se Letní olympijské hry nás inspirovaly k tomu, aby si i děti v ŠD užily sportovní zápolení ve velkém stylu.

Publikováno 28. 6. 2021 6:40

Návštěva archeologa ve 4.C

Datum konání: 1. 6. 2021

Žáky 4.C ve škole navštívil archeolog PhDr. David Vích. Vysvětlil jim, co to archeologie vlastně je, čím se zabývá při své práci a jak nachází místa k průzkumu. Další část přednášky byla více praktická.

Publikováno 14. 6. 2021 6:09

školní exkurze

Využíváme rozvolněných opatření a vyjíždíme na kole i vlakem po blízkém okolí i do vzdálenějších míst.Deváťáci shlédli Rusalku v Národním divadle, šesťáci byli v rámci projektových dní v Pasíčkách, některé třídy mají za sebou i školní výlet. Další určitě ještě vyrazí.

Publikováno 11. 6. 2021 11:38