Krteček a pohádka 2022
Škola nanečisto pro předškoláky

Nová pravidla od 17.1.:
testování bude probíhat 1x v týdnu s těmito podmínkami:
- karanténa bude při rizikovém kontaktu  nařízena ze strany KHS i osobám s očkováním (včetně 3. dávky) a osobám po prodělané nemoci covid-19 v posledních 180 dnech
- podle pravidel pro určování rizikového kontaktu ze strany KHS je zásadní skutečnost, zda při kontaktu měly osoby nasazenu adekvátní ochranu dýchacích cest nebo nikoliv.

INFO z z oddělení dopravní obslužnosti Krajského úřadu Pardubického kraje: z důvodu nemocnosti řidičů autobusové dopravy může od 17.1. dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS  nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333
Upravené jízdní řády jsou uloženy v dokumentech.

Podařilo se nám najít náhradní termín na LVVZ pro 7. třídy - v týdnu před jarními prázdninami se dle zájmu vystřídají během 1 týdne dva turnusy v Čenkovicích.

Pro žáky 1. stupně opět připravujeme příměstský lyžařský kurz:
Příměstský lyžařský kurz 2022.docx

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Přírodní zahrada

Přírodní zahrada

4.2.2020
Datum ukončení:
5.2.2020

Ekoprogram – Informační centrum

Na začátku února byli žáci čtvrtých ročníků pozváni do Informačního centra na Ekologický program, jehož tématem byla ochrana přírody a její správné, ohleduplné využití. Žáci si zahráli hru, při které se stali zahradními architekty a tvořili zahrady šetrné nejen k životnímu prostředí, ale především k živočichům, kteří by na našich zahrádkách měli žít. Zároveň všichni zjistili, že plánování takové zahrady není nijak složité, pokud hlavním heslem byla praktičnost a pozitivní přístup k přírodě. Na závěr si každý žák vytvořil a odnesl semínkovou bombu. Bombu, která pomáhá a jejímž základem je hlína, kompost, semínka a voda. Celý program byl pro děti velmi zajímavý a poučný.