Koncert Highvibes - BEZ MASKY
Hravé divadlo - Když jde kůzle otevřít - 1. st.
Právo pro každého - městské kolo - družstva 9.tříd
projektový den v ISŠT - 8.ročníky - výběr
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den 1. stupně
Škola nanečisto - poslední setkání na 1.st
Zájezd do Anglie - zájemci

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.

Úvod > Škola > Aktuality > Krajské finále ve florbale

Krajské finále ve florbale

14.1.2020

Obdržením divoké karty po okresním kole, se florbaloví Flyboys zúčastnili krajského finále ve Skutči.

Po lítých bojích v základní skupině naše mužstvo obsadilo 2. příčku a přímý postup do semifinále. V něm naši borci předvedli svůj nejlepší výkon proti vítězi druhé skupiny a papírovému favoritovi z Moravské Třebové. Hned v úvodu soupeře zaskočili třemi „fíky“ a po zbytek zápasu, s podporou skvělého brankáře, dominovali s konečným výsledkem 6:1.

Ve druhém semifinále přehrál vítěz naší skupiny Proseč ambiciózní Choceň, čímž se stalo finále opakováním boje ze základní skupiny. Odveta, bohužel, vyzněla lépe pro ZŠ Proseč (3:6) a jako jediný neporažený tým si zajistila postup do národního finále. Přesto naši Flyboys dosáhli velkého úspěchu a patří jim DÍK.