Beseda pro rodiče - kyberšikana
besedy prevence 6.D, 9.C
Vánoční dílny v ŠD
Výběrové řízení na dodávku tabletů
Škola nanečisto - 2. setkání na 1. st.
Vánoční dílny v ŠD
florbal 8. a 9.tříd, okrskové kolo
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
agentura Pernštejni "Leonardo da Vinci"
Čerování na 1. stupni
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
Čertování v tělocvičně 1.st.
Soutěž "5 jazyků na pódiu"
Bubnování
Bubny do škol - 1. st.
Červená stužka
besedy prevence 7.A, 8.A
besedy prevence 7.B, 9.B
sportovní turnaj pro žáky 9.tříd
Vánoční program pro rodiče
Předvánoční tvoření žáků 2. B
besedy prevence 6.C
besedy prevence 7.A, 9.A
sportovní turnaj pro žáky 6. a 7.tříd
Předvánoční setkání žáků a učitelů 2.stupně v kostele sv. Vavřince

IMG_20191206_115659.jpgIMG_20191211_145512.jpg

Moc děkujeme všem, kteří se spolu s námi zapojili  Ve středu proběhl Vánoční koncert a jarmark ve
do krásného projektu "Krabice od bot". Je to            spolupráci s nadací VIA. Výtěžek tohoto
neuvěřitelné, ale společnými silami jsme vybrali       koncertu bude věnován Azylovému domu ve
necelých 160 dárků. Děkujeme všem žákům,           Vysokém Mýtě společně s výtěžkem z jarního
učitelům, ale především všem rodičům.                    koncertu. Moc děkujeme všem účinkujícím,

Protože jsme vybrali tolik dárků, podarovali jsme     organizátorkám celé akce a hlavně ,
Dětský domov v Holicích, Dětský domov
Dolní         návštěvníkům, kteří si našli čas a přišli si  s
Čermné, Azylový dům ve Vysokém Mýtě a               námi zazpívat. Velmi nás potěšily kladné ohlasy.

Výchovný ústav v Brandýse nad Orlicí.                      Zvláště pocta Karlu Gottovi možná nenechala

Doufejme, že dětem uděláme radost a 24.12             některé oko suché. Jsme rádi, že jsme mohli         se jim rozsvítí jiskřičky v očích                                    nadělit radost.

Všem moc děkujeme                                                Budeme se těšit na další setkání.

Úvod > Škola > Aktuality > Plavecký výcvik

Plavecký výcvik

12.11.2019

Žáci 4.A byli jedni z prvních, kteří v úterý 12. listopadu ukončili plavecký výcvik. V deseti lekcích se učili a následně procvičovali jednotlivé plavecké styly. Součástí výuky byla také instruktáž o záchraně tonoucího a základech první pomoci. Velkým zpestřením pak bylo koupání v tričkách, kdy si žáci vyzkoušeli záchranu a sami poznali, jak je těžké plavat v oblečení. Závěrečnými závody se pak jen potvrdilo, že všichni žáci plavecký výcvik zvládli a už teď se těší na jeho pokračování v příštím školním roce.

Jak hodnotí plavecký výcvik sami žáci:

Plavecký výcvik mě hodně bavil. Jsem rád, že jsem vše pochopil a už všechno dělám dobře. Ale trošku lituju paní učitelku na plavání, protože to s námi někdy měla hodně těžký. Jsem rád, že jsem se naučil základní plavecký styly /prsa, znak a kraul/. Na posledním plavání byl velký závod. Skončil jsem čtvrtý ze čtyř, ale to mi vůbec nevadí. Protože vím, že už konečně umím pořádně plavat.

Lukáš Kovačka, 4.A

Plavání bylo super. Oproti minulému roku jsem se naučila pády do vody a taky nám pan učitel na jednom spolužákovi ukázal, jak se zachraňuje tonoucí člověk. No, není to jednoduchý. Naučila jsem se kraul a šipku. Mohla bych o plavání psát hodně dlouho, ale důležitý bylo, že tam byli hodní učitelé. Užila jsem si závody, štafetu, vodní pólo a to i přesto, že jsem se několikrát nalokala.

Valentýna Smetáková, 4.A

Plavání bylo fakt super. Naučil jsem se hodně nových věcí a to jsem si myslel, že umím plavat. Umím, ale teď ještě mnohem lépe. Líbilo se mi všechno, ale nejvíc poslední plavání. Závodili jsme. Nejdřív druháci a pak my. Snažil jsem se a bylo to znát. Dostal jsem se do finále. Tam jsem skončil třetí. A to není špatný.

Tomáš Sháněl, 4.A