Fulltextové vyhledávání 2.0

DOD
V úterý 31.1.2023 dostanou žáci výpis vysvědčení. Jednodenní pololetní prázdniny budou v pátek 3.2.2023.

Připravujeme příměstský lyžařský kurz pro žáky
1.stupně. (viz aktuality)

Nabídka kurzu pro rodiče:

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Bulletin VM-2022 web.pdf
Zde zjistíte, kdo jsme a co děláme

Úvod > Škola > Aktuality > Plavecký výcvik

Plavecký výcvik

12.11.2019

Žáci 4.A byli jedni z prvních, kteří v úterý 12. listopadu ukončili plavecký výcvik. V deseti lekcích se učili a následně procvičovali jednotlivé plavecké styly. Součástí výuky byla také instruktáž o záchraně tonoucího a základech první pomoci. Velkým zpestřením pak bylo koupání v tričkách, kdy si žáci vyzkoušeli záchranu a sami poznali, jak je těžké plavat v oblečení. Závěrečnými závody se pak jen potvrdilo, že všichni žáci plavecký výcvik zvládli a už teď se těší na jeho pokračování v příštím školním roce.

Jak hodnotí plavecký výcvik sami žáci:

Plavecký výcvik mě hodně bavil. Jsem rád, že jsem vše pochopil a už všechno dělám dobře. Ale trošku lituju paní učitelku na plavání, protože to s námi někdy měla hodně těžký. Jsem rád, že jsem se naučil základní plavecký styly /prsa, znak a kraul/. Na posledním plavání byl velký závod. Skončil jsem čtvrtý ze čtyř, ale to mi vůbec nevadí. Protože vím, že už konečně umím pořádně plavat.

Lukáš Kovačka, 4.A

Plavání bylo super. Oproti minulému roku jsem se naučila pády do vody a taky nám pan učitel na jednom spolužákovi ukázal, jak se zachraňuje tonoucí člověk. No, není to jednoduchý. Naučila jsem se kraul a šipku. Mohla bych o plavání psát hodně dlouho, ale důležitý bylo, že tam byli hodní učitelé. Užila jsem si závody, štafetu, vodní pólo a to i přesto, že jsem se několikrát nalokala.

Valentýna Smetáková, 4.A

Plavání bylo fakt super. Naučil jsem se hodně nových věcí a to jsem si myslel, že umím plavat. Umím, ale teď ještě mnohem lépe. Líbilo se mi všechno, ale nejvíc poslední plavání. Závodili jsme. Nejdřív druháci a pak my. Snažil jsem se a bylo to znát. Dostal jsem se do finále. Tam jsem skončil třetí. A to není špatný.

Tomáš Sháněl, 4.A