Krteček a pohádka 2022
Škola nanečisto pro předškoláky

Nová pravidla od 17.1.:
testování bude probíhat 1x v týdnu s těmito podmínkami:
- karanténa bude při rizikovém kontaktu  nařízena ze strany KHS i osobám s očkováním (včetně 3. dávky) a osobám po prodělané nemoci covid-19 v posledních 180 dnech
- podle pravidel pro určování rizikového kontaktu ze strany KHS je zásadní skutečnost, zda při kontaktu měly osoby nasazenu adekvátní ochranu dýchacích cest nebo nikoliv.

INFO z z oddělení dopravní obslužnosti Krajského úřadu Pardubického kraje: z důvodu nemocnosti řidičů autobusové dopravy může od 17.1. dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS  nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333
Upravené jízdní řády jsou uloženy v dokumentech.

Podařilo se nám najít náhradní termín na LVVZ pro 7. třídy - v týdnu před jarními prázdninami se dle zájmu vystřídají během 1 týdne dva turnusy v Čenkovicích.

Pro žáky 1. stupně opět připravujeme příměstský lyžařský kurz:
Příměstský lyžařský kurz 2022.docx

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo - florbal

Okresní kolo - florbal

15.11.2019

Okresní kolo florbalového turnaje pro žáky I. stupně – 2. místo

V pátek 15.11. se družstvo chlapců naší základní školy zúčastnilo v České Třebové okresního kola florbalového turnaje ČEPS cup. V základní skupině  jsme nejprve porazili tým ze ZŠ Lukavice ( 7 : 2), následovala remíza s chlapci z Letohradu ( 4 : 4). O přímý postup do semifinále jsme se utkali s družstvem ZŠ Nádražní z České Třebové. Kluci zápas zvládli, soupeře porazili v poměru 6 : 2. V semifinále nás čekal soupeř ze ZŠ Žamberk. Zápas pro nás nezačal dobře, po dvou minutách jsme prohrávali 0 : 2. V další fázi utkání jsme zlepšili pohyb po hřišti, kluci začali bojovat, k vidění byly i pěkné kombinace. Výsledkem bylo otočení zápasu , následné vítězství 8 : 3 a zasloužený postup do finále. V tom nás čekal dosud neporažený tým ze ZŠ Sv. Čecha Choceň. Ve finále nepodali naši kluci nejlepší výkon a musíme sportovně přiznat, že soupeř byl lepší. Porážka v poměru 2 : 7 byla zasloužená.

Celkové 2. místo je pro náš tým velkým úspěchem. Všem hráčům patří poděkování za výbornou reprezentaci školy.