exkurze 8.C - Praha

VŠE DŮLEŽITÉ V INFORMAČNÍM BULLETINU

Bulletin VM-2022 web.pdf

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo - florbal

Okresní kolo - florbal

15.11.2019

Okresní kolo florbalového turnaje pro žáky I. stupně – 2. místo

V pátek 15.11. se družstvo chlapců naší základní školy zúčastnilo v České Třebové okresního kola florbalového turnaje ČEPS cup. V základní skupině  jsme nejprve porazili tým ze ZŠ Lukavice ( 7 : 2), následovala remíza s chlapci z Letohradu ( 4 : 4). O přímý postup do semifinále jsme se utkali s družstvem ZŠ Nádražní z České Třebové. Kluci zápas zvládli, soupeře porazili v poměru 6 : 2. V semifinále nás čekal soupeř ze ZŠ Žamberk. Zápas pro nás nezačal dobře, po dvou minutách jsme prohrávali 0 : 2. V další fázi utkání jsme zlepšili pohyb po hřišti, kluci začali bojovat, k vidění byly i pěkné kombinace. Výsledkem bylo otočení zápasu , následné vítězství 8 : 3 a zasloužený postup do finále. V tom nás čekal dosud neporažený tým ze ZŠ Sv. Čecha Choceň. Ve finále nepodali naši kluci nejlepší výkon a musíme sportovně přiznat, že soupeř byl lepší. Porážka v poměru 2 : 7 byla zasloužená.

Celkové 2. místo je pro náš tým velkým úspěchem. Všem hráčům patří poděkování za výbornou reprezentaci školy.