Sobotní výlet ŠD za zvířátky
Abeceda peněz

V pátek 25.9. naše škola ředitelské volno nevyužije.
Učíme normálně dle rozvrhu a to na obou stupních školy.

Od pátku 18.9. ministerstvo zdravotnictví vydalo příkaz používat roušku na 2. stupni ZŠ i ve třídách při výuce. Každý žák by měl mít minimálně 2 - 3 roušky na den (1 rouška doporučena na max. 2 hod. používání), aby je mohl během dne vyměnit.

SLEDUJTE MS TEAMS, výukové materiály a úkoly budou vkládány tam.
Prosíme rodiče, aby v současné době neposílali do školy děti s příznaky onemocnění jakoukoliv virovou infekcí. Děkujeme za pochopení.
Provoz školy ve školním roce 2020/2021 - hygienická opatření a distanční výuka - viz dokumenty

Soutěže

Informace ŠJ
Vážení strávníci, vzhledem ke zvyšujícím se nákladům na stravování bude od 1. 9. 2020 cena obědů navýšena takto:
děti do 10 let: 28,- Kč
děti 10 - 14 let: 30,- Kč
děti 15+: 32,- Kč
Prosíme rodiče, aby si zkontrolovali  nastavení inkasa.
Pro cizí strávníky bude platit jednotná cena: 70,- Kč

Úvod > Škola > Aktuality > Národní finále florbalového turnaje 2019

Národní finále florbalového turnaje 2019

29.3.2019

Národní finále florbalového turnaje

V pátek 29.3. se tým žáků z I. stupně naší základní školy zúčastnil turnaje v Olomouci, kam jsme postoupili jako nejlepší tým Pardubického kraje. V turnaji jsme změřili síly se soupeři z východní části naší republiky. Nejprve nás čekaly zápasy ve skupině, rozlosování nám tentokrát příliš nepřálo. Postupně jsme se utkali se soupeři z Opavy ( 0:8), Brna (2:4) a o přímý postup do čtvrtfinále s Přerovem ( 3:6). Nejlepší výkon předvedli naši hráči ve druhém utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězství rozhodl soupeř až v samém závěru. O tom, že naše skupina byla těžká svědčí celkové umístění zmíněných týmů. Hráči z Brna se stali celkovými vítězi turnaje, Opava obsadila druhé místo.

V zápase o umístění, o konečnou 7. pozici, jsme se utkali s týmem ZŠ z Moravských Budějovic. Soupeře se nám podařilo porazit v poměru 6:5.

Mohlo by se zdát, že celkové umístění v turnaji zůstalo trochu za očekáváním. Objektivně je třeba říci, že už účast v této fázi turnaje pro nás byla obrovským úspěchem. Velké poděkování patří hráčům za výbornou reprezentaci školy a rodičům za vzornou spolupráci.

Národní finále florbalového turnaje