Koncert Hudební škatulky - 1. stupeň
Výchovný koncert - Milan Parnahaj - 2.stupeň
Zápis do 1. tříd 2020/2021
Zápis do 1. tříd 2020/2021
Divadlo D5 Krysáci a ztracený Ludvík - 1.st.
Velikonoční prázdniny
Přijímací zkoušky na SŠ a SOU
Přijímací zkoušky na SŠ a SOU
Třídní schůzky 1.stupeň v 15.30
Třídní schůzky 2.stupeň v 15.30
Den otevřených dveří 5.
Zájezd do Vídně - zájemci
Koncert Highvibes - BEZ MASKY

ZÁPIS DO 1.TŘÍD :
bude probíhat bezkontaktně - lze vyplnit elektronický formulář zde:

: https://aplikace.zapisyonline.cz/SOL/PublicWeb/zs-jiraskova/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#
probíhat bude od 1. do 17.4.
Přihlášky lze posílat rovněž e-mailem, datovou schránkou nebo poštou.
V modré složce škola najdete další informace k zápisu. Po vyplnění formuláře v aplikaci zápisy online je Vaše dítě automaticky přijato.
Rozhodnutí o přijetí budeme skenovat a posílat na Vaši e-mailovou adresu po 17.4., kdy zápisy končí. Originál dostanete po skončení karantény.

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

ZÁJEZD DO ANGLIE SE PŘESOUVÁ NA ŘÍJEN
ZÁJEZD NA UKRAJINU - ŘEŠÍME ROVNĚŽ PŘESUN
Vzhledem k omezené kapacitě e-mailové schránky školy, budou vyučující využívat také vkládání učiva a studijního materiálu do webové aplikace Bakaláři - složka Dokumenty.

INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 9.TŘÍD - VYDÁVÁNÍ ZÁPISOVÝCH LÍSTKŮ

Vzhledem k nejistému termínu přijímacích zkoušek není nutné v současné době pro zápisové lístky chodit. Až skončí karanténa, tak určitě najdeme vhodný termín na předání zápisových lístků.

Úvod > Škola > Aktuality > Národní finále florbalového turnaje 2019

Národní finále florbalového turnaje 2019

29.3.2019

Národní finále florbalového turnaje

V pátek 29.3. se tým žáků z I. stupně naší základní školy zúčastnil turnaje v Olomouci, kam jsme postoupili jako nejlepší tým Pardubického kraje. V turnaji jsme změřili síly se soupeři z východní části naší republiky. Nejprve nás čekaly zápasy ve skupině, rozlosování nám tentokrát příliš nepřálo. Postupně jsme se utkali se soupeři z Opavy ( 0:8), Brna (2:4) a o přímý postup do čtvrtfinále s Přerovem ( 3:6). Nejlepší výkon předvedli naši hráči ve druhém utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězství rozhodl soupeř až v samém závěru. O tom, že naše skupina byla těžká svědčí celkové umístění zmíněných týmů. Hráči z Brna se stali celkovými vítězi turnaje, Opava obsadila druhé místo.

V zápase o umístění, o konečnou 7. pozici, jsme se utkali s týmem ZŠ z Moravských Budějovic. Soupeře se nám podařilo porazit v poměru 6:5.

Mohlo by se zdát, že celkové umístění v turnaji zůstalo trochu za očekáváním. Objektivně je třeba říci, že už účast v této fázi turnaje pro nás byla obrovským úspěchem. Velké poděkování patří hráčům za výbornou reprezentaci školy a rodičům za vzornou spolupráci.

Národní finále florbalového turnaje