exkurze 8.C - Praha

VŠE DŮLEŽITÉ V INFORMAČNÍM BULLETINU

Bulletin VM-2022 web.pdf

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Národní finále florbalového turnaje 2019

Národní finále florbalového turnaje 2019

29.3.2019

Národní finále florbalového turnaje

V pátek 29.3. se tým žáků z I. stupně naší základní školy zúčastnil turnaje v Olomouci, kam jsme postoupili jako nejlepší tým Pardubického kraje. V turnaji jsme změřili síly se soupeři z východní části naší republiky. Nejprve nás čekaly zápasy ve skupině, rozlosování nám tentokrát příliš nepřálo. Postupně jsme se utkali se soupeři z Opavy ( 0:8), Brna (2:4) a o přímý postup do čtvrtfinále s Přerovem ( 3:6). Nejlepší výkon předvedli naši hráči ve druhém utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězství rozhodl soupeř až v samém závěru. O tom, že naše skupina byla těžká svědčí celkové umístění zmíněných týmů. Hráči z Brna se stali celkovými vítězi turnaje, Opava obsadila druhé místo.

V zápase o umístění, o konečnou 7. pozici, jsme se utkali s týmem ZŠ z Moravských Budějovic. Soupeře se nám podařilo porazit v poměru 6:5.

Mohlo by se zdát, že celkové umístění v turnaji zůstalo trochu za očekáváním. Objektivně je třeba říci, že už účast v této fázi turnaje pro nás byla obrovským úspěchem. Velké poděkování patří hráčům za výbornou reprezentaci školy a rodičům za vzornou spolupráci.

Národní finále florbalového turnaje