Krteček a pohádka 2022
Škola nanečisto pro předškoláky

Nová pravidla od 17.1.:
testování bude probíhat 1x v týdnu s těmito podmínkami:
- karanténa bude při rizikovém kontaktu  nařízena ze strany KHS i osobám s očkováním (včetně 3. dávky) a osobám po prodělané nemoci covid-19 v posledních 180 dnech
- podle pravidel pro určování rizikového kontaktu ze strany KHS je zásadní skutečnost, zda při kontaktu měly osoby nasazenu adekvátní ochranu dýchacích cest nebo nikoliv.

INFO z z oddělení dopravní obslužnosti Krajského úřadu Pardubického kraje: z důvodu nemocnosti řidičů autobusové dopravy může od 17.1. dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS  nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333
Upravené jízdní řády jsou uloženy v dokumentech.

Podařilo se nám najít náhradní termín na LVVZ pro 7. třídy - v týdnu před jarními prázdninami se dle zájmu vystřídají během 1 týdne dva turnusy v Čenkovicích.

Pro žáky 1. stupně opět připravujeme příměstský lyžařský kurz:
Příměstský lyžařský kurz 2022.docx

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Národní finále florbalového turnaje 2019

Národní finále florbalového turnaje 2019

29.3.2019

Národní finále florbalového turnaje

V pátek 29.3. se tým žáků z I. stupně naší základní školy zúčastnil turnaje v Olomouci, kam jsme postoupili jako nejlepší tým Pardubického kraje. V turnaji jsme změřili síly se soupeři z východní části naší republiky. Nejprve nás čekaly zápasy ve skupině, rozlosování nám tentokrát příliš nepřálo. Postupně jsme se utkali se soupeři z Opavy ( 0:8), Brna (2:4) a o přímý postup do čtvrtfinále s Přerovem ( 3:6). Nejlepší výkon předvedli naši hráči ve druhém utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězství rozhodl soupeř až v samém závěru. O tom, že naše skupina byla těžká svědčí celkové umístění zmíněných týmů. Hráči z Brna se stali celkovými vítězi turnaje, Opava obsadila druhé místo.

V zápase o umístění, o konečnou 7. pozici, jsme se utkali s týmem ZŠ z Moravských Budějovic. Soupeře se nám podařilo porazit v poměru 6:5.

Mohlo by se zdát, že celkové umístění v turnaji zůstalo trochu za očekáváním. Objektivně je třeba říci, že už účast v této fázi turnaje pro nás byla obrovským úspěchem. Velké poděkování patří hráčům za výbornou reprezentaci školy a rodičům za vzornou spolupráci.

Národní finále florbalového turnaje