Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Vysvědčení od Krtečka

Ve čtvrtek 25. 5. 2013 proběhlo poslední setkání předškoláků s Krtečkem v rámci "ŠKOLY NANEČISTO". Všichni šikulové dostali samé jedničky, takže se nemusí nástupu do 1. třídy vůbec obávat. Přejeme všem krásné léto a budeme se těšit na setkání v září.

Publikováno 26. 5. 2023 13:25

Druhý den sportu pro MŠ

Pokračování společného sportovního dne pro MŠ. Dnes bylo zpočátku trochu chladněji, ale pohybem jsme se zahřáli a nakonec vylákali i sluníčko, aby na nás vykouklo. Těšíme se na další slunečné dny a společná setkání.

Publikováno 24. 5. 2023 13:23

Sportovní den pro MŠ 2023

Tradiční sportovní den pro MŠ jsme byli nuceni minulý týden kvůli nepříznivému počasí odložit. Dnes proběhl v náhradním termínu, ale nezmokli jsme a společně si ho užili. Předškoláci si společně s páťáky, kteří se mladším kamarádům vzorně věnovali, zasportovali i zasoutěžili.

Publikováno 23. 5. 2023 12:48

Cyklotraily Vinice

Ve čtvrtek se také bezmála 30 žáků 1. stupně naší školy zúčastnilo cyklistických závodů na trailových tratích na Vinicích.

Publikováno 18. 5. 2023 12:22

2. A Daňkovice

Děti z 2.A vyjely na školu v přírodě do Daňkovic. Užívají si sluníčka, lesů a luk v okolí, navštívily pohádkovou vesničku na Podlesí, zdolaly nejvyšší vrchol Vysočiny Devět skal a odvážné ještě čeká stezka odvahy.

Publikováno 11. 5. 2023 6:57

Den Matek 2023

Odpočinkové odpoledne pro maminky a babičky k jejich svátku.

Máme šikovné děti, a tak nebyla nouze o recitaci, zpěv, tanec, hru na hudební nástroj nebo třeba ukázku z výcviku pejsků.Káva a něco malého k zakousnutí je samozřejmostí.Moc děkujeme všem účinkujícím i kolegyním a kolegům, kteří se na přípravě programu podíleli.

Publikováno 5. 5. 2023 9:36

Policie v ŠD

Ve středu 26.dubna proběhla ve školní družině beseda s policisty. V areálu školy si děti mohly vyzkoušet neprůstřelnou vestu, nasadit pouta, složit a rozložit obušek, viděly ochranný štít. Následovala prohlídka policejního vozu.

Publikováno 3. 5. 2023 13:56

Jóga ve 2.A

V rámci projektového dne děti z 2.A navštívily studio Renyoga, kde si vyzkoušely různé pozice a cviky z jógy, napodobovaly  zvířátka, na závěr si vyslechly pohádku doprovázenou relaxační hudbou. Děkujeme cvičitelce paní Renatě Kopecké.

Publikováno 28. 4. 2023 8:12

ŠD - čarodějnice

Čarodějnické odpoledne (podvečer) školní družiny se opět vydařilo. Soutěže, plnění úkolů, hádanky, strašidelné doupě a další disciplíny. Volná zábava a tradiční opékání buřtů. Těšíme se na příští slet čarodějnic.

Publikováno 28. 4. 2023 6:24

Taneční program pro šesté třídy

V pondělí 20.3. si žáci šestých tříd v rámci hodin tělocviku zatančili s profesionální lektorkou.

Publikováno 24. 3. 2023 13:04