Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
Sobotní výlet ŠD za zvířátky
20
21 22 23
Abeceda peněz
24
Abeceda peněz
25
Abeceda peněz
26
Abeceda peněz
27
Abeceda peněz
28
Abeceda peněz
29
Abeceda peněz
30
Abeceda peněz
1
Abeceda peněz
2
Abeceda peněz
3
Abeceda peněz
4
Abeceda peněz

Fulltextové vyhledávání

V pátek 25.9. naše škola ředitelské volno nevyužije.
Učíme normálně dle rozvrhu a to na obou stupních školy.

Od pátku 18.9. ministerstvo zdravotnictví vydalo příkaz používat roušku na 2. stupni ZŠ i ve třídách při výuce. Každý žák by měl mít minimálně 2 - 3 roušky na den (1 rouška doporučena na max. 2 hod. používání), aby je mohl během dne vyměnit.

SLEDUJTE MS TEAMS, výukové materiály a úkoly budou vkládány tam.
Prosíme rodiče, aby v současné době neposílali do školy děti s příznaky onemocnění jakoukoliv virovou infekcí. Děkujeme za pochopení.
Provoz školy ve školním roce 2020/2021 - hygienická opatření a distanční výuka - viz dokumenty

Soutěže

Informace ŠJ
Vážení strávníci, vzhledem ke zvyšujícím se nákladům na stravování bude od 1. 9. 2020 cena obědů navýšena takto:
děti do 10 let: 28,- Kč
děti 10 - 14 let: 30,- Kč
děti 15+: 32,- Kč
Prosíme rodiče, aby si zkontrolovali  nastavení inkasa.
Děkujeme
Pro cizí strávníky bude platit jednotná cena: 70,- Kč


DSC_1630.jpg
„Jsme otevřená, přátelská a ekologicky smýšlející škola, která nabízí kvalitní vzdělání pro život a usiluje o lepší a vzdělanější společnost.“

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020

Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020



Datum konání:
27.8.2019

Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020 

Rozdělení žáků do 6.tříd     
6.A 25   6.B 22   6.C 25   6.D 25
Adamcová Nikola   Blaha Vojtěch   Andrle Marek   Adámek Ondřej
Baniariová Lucia   Boháčová Karolína   Bezdíčková Anežka   Baier Dominik
Brůnová Valentýna   Dudychová Michaela Čápová Klára   Daduč Jaroslav
Dubský Filip   Chmelíková Barbora   Čureja Roman   Donát Tomáš
Fuksová Klára   Kroulík Jan   Dianová Tereza   Dorušáková Johanka
Horáček Jan   Křížková Martina   Felcmanová Eliana   Drobná Johanna
Klofanda Jan   Kulla Kevin       Ferková Laura
Koukolová Eliška       Horáček Martin   Hospodka Vojtěch
Kováčik Filip   Lipavský Jindřich   Horváth Samuel   Jiráčková Lucie
Krajčovičová Veronika Macáková Ivana   Janecká Sofie   Jiskra Lukáš
Krummer Tomáš   Matějovský Jakub   Köck Jaromír   Kahre Melinda
Malenko Alexandr   Menclová Adriana   Kramčanin Stanislav   Kalousová Barbora
Novák Filip   Novák Adam   Krýdová Sára   Kyllar Matěj
Peter Joshua   Pavlíčková Andrea   Laba Jan     Loukotová Kateřina
Petr David   Petráňová Veronika   Matula Matyáš   Moravec Tomáš
Sazonovas Daniel   Prachař Vojtěch   Novák Antonín   Navrátil Adam
Sedláková Kateřina   Rejman Šimon   Onimole Izabella Janelle Hynek Lukáš
Soukal Zdeněk   Sedláčková Denisa   Osinek Martin   Skalická Daniela
Stehlíková Kristýna   Sládková Klára   Rubková Alexandra   Slezák Marek
Stojka Marco   Stodola Tomáš   Sháněl Jakub   Sonntágová Natálie
Stolár Radim   Stráníková Nikola   Stříteský Jakub   Šťastná Magdalena
Suchánková Zuzana   Vávra Daniel   Tupec Filip   Toman Adam
Szamková Karin   Žiga Jan     Vavrek Vít   Vitásek Tobiáš
Šimonová Jitka         Vodička Lukáš   Voleský Jan
Vyhlídalová Eliška         Zamastilová Petra   Zajíček Kryštof
            Zemanová Nikola