Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17
TESCO - hlasujte
18
TESCO - hlasujte
19
TESCO - hlasujte
20
Krteček a pohádka 2022
Škola nanečisto pro předškoláky
TESCO - hlasujte
21
TESCO - hlasujte
22
TESCO - hlasujte
23
TESCO - hlasujte
24
TESCO - hlasujte
25
TESCO - hlasujte
26
TESCO - hlasujte
27
TESCO - hlasujte
28
TESCO - hlasujte
29
TESCO - hlasujte
30
TESCO - hlasujte
31
TESCO - hlasujte
1
TESCO - hlasujte
2
TESCO - hlasujte
3
TESCO - hlasujte
4
TESCO - hlasujte
5
TESCO - hlasujte
6
TESCO - hlasujte

Fulltextové vyhledávání

 
Nová pravidla od 17.1.:
testování bude probíhat 1x v týdnu s těmito podmínkami:
- karanténa bude při rizikovém kontaktu  nařízena ze strany KHS i osobám s očkováním (včetně 3. dávky) a osobám po prodělané nemoci covid-19 v posledních 180 dnech
- podle pravidel pro určování rizikového kontaktu ze strany KHS je zásadní skutečnost, zda při kontaktu měly osoby nasazenu adekvátní ochranu dýchacích cest nebo nikoliv.

INFO z z oddělení dopravní obslužnosti Krajského úřadu Pardubického kraje: z důvodu nemocnosti řidičů autobusové dopravy může od 17.1. dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS  nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333
Upravené jízdní řády jsou uloženy v dokumentech.

Podařilo se nám najít náhradní termín na LVVZ pro 7. třídy - v týdnu před jarními prázdninami se dle zájmu vystřídají během 1 týdne dva turnusy v Čenkovicích.
 

Pro žáky 1. stupně opět připravujeme příměstský lyžařský kurz:
Příměstský lyžařský kurz 2022.docx

 

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif 

 

„Jsme otevřená, přátelská a ekologicky smýšlející škola, která nabízí kvalitní vzdělání pro život a usiluje o lepší a vzdělanější společnost.“
Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

DSC_1646.jpg

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020

Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020



Datum konání:
27.8.2019

Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020 

Rozdělení žáků do 6.tříd     
6.A 25   6.B 22   6.C 25   6.D 25
Adamcová Nikola   Blaha Vojtěch   Andrle Marek   Adámek Ondřej
Baniariová Lucia   Boháčová Karolína   Bezdíčková Anežka   Baier Dominik
Brůnová Valentýna   Dudychová Michaela Čápová Klára   Daduč Jaroslav
Dubský Filip   Chmelíková Barbora   Čureja Roman   Donát Tomáš
Fuksová Klára   Kroulík Jan   Dianová Tereza   Dorušáková Johanka
Horáček Jan   Křížková Martina   Felcmanová Eliana   Drobná Johanna
Klofanda Jan   Kulla Kevin       Ferková Laura
Koukolová Eliška       Horáček Martin   Hospodka Vojtěch
Kováčik Filip   Lipavský Jindřich   Horváth Samuel   Jiráčková Lucie
Krajčovičová Veronika Macáková Ivana   Janecká Sofie   Jiskra Lukáš
Krummer Tomáš   Matějovský Jakub   Köck Jaromír   Kahre Melinda
Malenko Alexandr   Menclová Adriana   Kramčanin Stanislav   Kalousová Barbora
Novák Filip   Novák Adam   Krýdová Sára   Kyllar Matěj
Peter Joshua   Pavlíčková Andrea   Laba Jan     Loukotová Kateřina
Petr David   Petráňová Veronika   Matula Matyáš   Moravec Tomáš
Sazonovas Daniel   Prachař Vojtěch   Novák Antonín   Navrátil Adam
Sedláková Kateřina   Rejman Šimon   Onimole Izabella Janelle Hynek Lukáš
Soukal Zdeněk   Sedláčková Denisa   Osinek Martin   Skalická Daniela
Stehlíková Kristýna   Sládková Klára   Rubková Alexandra   Slezák Marek
Stojka Marco   Stodola Tomáš   Sháněl Jakub   Sonntágová Natálie
Stolár Radim   Stráníková Nikola   Stříteský Jakub   Šťastná Magdalena
Suchánková Zuzana   Vávra Daniel   Tupec Filip   Toman Adam
Szamková Karin   Žiga Jan     Vavrek Vít   Vitásek Tobiáš
Šimonová Jitka         Vodička Lukáš   Voleský Jan
Vyhlídalová Eliška         Zamastilová Petra   Zajíček Kryštof
            Zemanová Nikola