Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
28
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
29
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
30
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
Vysvědčení
31
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
Pololetní prázdniny
1 2
3
9.r. zájezd do Národního divadla - Rusalka
4
Přírodní zahrada
technohrátky na SŠ a VOŠ stavební - výběr žáků
5
Přírodní zahrada
6 7 8 9
10
Jarní prázdniny
11
Jarní prázdniny
12
Jarní prázdniny
13
Jarní prázdniny
14
Jarní prázdniny
15 16
17
Revue z kufru - 1. stupeň
18 19 20 21 22 23
Úžasný svět vody - soutěž pro družstva ze 7.tříd na SŠ a VOŠ stavební
24 25
8. a 9. třídy "Divadelní učebnice"
26
Jeden svět na školách - 6. a 7.třídy - filmové představení
27
Svět kolem nás - "Čina" - celý druhý stupeň
28 29 1

Fulltextové vyhledávání

 

images.jpg

 

Vítáme všechny školáky po jarních prázdninách. Během prázdnin probíhaly ve škole stavební i zkrášlovací práce, tak ať se vám ve vylepšeném prostředí líbí.

Zápis do 1. tříd se koná v dubnu, v termínu 3. a 4. 4. 2020

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020

Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020



Datum konání:
27.8.2019

Seznam žáků do 6.tříd - školní rok 2019/2020 

Rozdělení žáků do 6.tříd     
6.A 25   6.B 22   6.C 25   6.D 25
Adamcová Nikola   Blaha Vojtěch   Andrle Marek   Adámek Ondřej
Baniariová Lucia   Boháčová Karolína   Bezdíčková Anežka   Baier Dominik
Brůnová Valentýna   Dudychová Michaela Čápová Klára   Daduč Jaroslav
Dubský Filip   Chmelíková Barbora   Čureja Roman   Donát Tomáš
Fuksová Klára   Kroulík Jan   Dianová Tereza   Dorušáková Johanka
Horáček Jan   Křížková Martina   Felcmanová Eliana   Drobná Johanna
Klofanda Jan   Kulla Kevin       Ferková Laura
Koukolová Eliška       Horáček Martin   Hospodka Vojtěch
Kováčik Filip   Lipavský Jindřich   Horváth Samuel   Jiráčková Lucie
Krajčovičová Veronika Macáková Ivana   Janecká Sofie   Jiskra Lukáš
Krummer Tomáš   Matějovský Jakub   Köck Jaromír   Kahre Melinda
Malenko Alexandr   Menclová Adriana   Kramčanin Stanislav   Kalousová Barbora
Novák Filip   Novák Adam   Krýdová Sára   Kyllar Matěj
Peter Joshua   Pavlíčková Andrea   Laba Jan     Loukotová Kateřina
Petr David   Petráňová Veronika   Matula Matyáš   Moravec Tomáš
Sazonovas Daniel   Prachař Vojtěch   Novák Antonín   Navrátil Adam
Sedláková Kateřina   Rejman Šimon   Onimole Izabella Janelle Hynek Lukáš
Soukal Zdeněk   Sedláčková Denisa   Osinek Martin   Skalická Daniela
Stehlíková Kristýna   Sládková Klára   Rubková Alexandra   Slezák Marek
Stojka Marco   Stodola Tomáš   Sháněl Jakub   Sonntágová Natálie
Stolár Radim   Stráníková Nikola   Stříteský Jakub   Šťastná Magdalena
Suchánková Zuzana   Vávra Daniel   Tupec Filip   Toman Adam
Szamková Karin   Žiga Jan     Vavrek Vít   Vitásek Tobiáš
Šimonová Jitka         Vodička Lukáš   Voleský Jan
Vyhlídalová Eliška         Zamastilová Petra   Zajíček Kryštof
            Zemanová Nikola