Fulltextové vyhledávání 2.0

DOD
V úterý 31.1.2023 dostanou žáci výpis vysvědčení. Jednodenní pololetní prázdniny budou v pátek 3.2.2023.

Připravujeme příměstský lyžařský kurz pro žáky
1.stupně. (viz aktuality)

Nabídka kurzu pro rodiče:

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Bulletin VM-2022 web.pdf
Zde zjistíte, kdo jsme a co děláme

Úvod > Škola > Aktuality > Projekt "Hrdá škola"

Projekt "Hrdá škola"

Naše škola se opět přihlásila do projektu „Hrdá škola“, jejímž cílem je zahnat každodenní stereotyp a zpestřit školní život. Jednoduchými tematickými dny se snažíme ukázat dětem, že škola není jen o povinnostech, známkách a úkolech, ale že je to místo plné zábavy a pozitivní energie. První zábavný den již proběhl ve středu 13.10., kdy děti přišly svátečně oblečené a snažily se chovat noblesně jako ve společnosti, v divadle nebo na koncertě. Některé třídy si užily celosvětově uznávaný Suit-Up Day, kdy se všichni oblékli do svátečního oblečení a prožili tak naplno tento výjimečný den. Z dívek se na jeden den staly dámy a z chlapců gentlemani. Tento den nebyl jen o oblečení, ale i o chovaní a vystupování dam a gentlemanů. Nešlo pouze o přehlídku svátečních obleků, ale také o etiketu, správné stolování a dokonce se i tančilo. Následující projektový den nás čeká opět ve středu, tentokrát 13.listopadu a bude v duchu bláznivých účesů. Tentokrát půjde o přehlídku originálních účesů – čím bláznivější, tím lepší!
Součástí tohoto projektu je také opětovně otevřený školní e-shop na 14 dní. Na webových stránkách tohoto obchodu www.kraloveskoly.cz/vysokemyto lze objednávat oblečení a jiné doplňky s logem naší školy až do 27.10. Každý má možnost vybírat z třiceti produktů.