exkurze 8.C - Praha

VŠE DŮLEŽITÉ V INFORMAČNÍM BULLETINU

Bulletin VM-2022 web.pdf

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Krteček a pohádka

Krteček a pohádka

10.10.2019

,,ŠKOLÁKEM  NANEČISTO“

Ve čtvrtek 10. 10. proběhlo první setkání všech „předškoláků“ vysokomýtských mateřských škol s Krtečkem a jeho kamarády. Naše společné odpoledne bylo na téma Krteček a pohádka.
Po přivítání a rozdání jmenovek na děti čekala první pohádka o Krtečkovi. Poté si budoucí žáčci vyzkoušeli „jak na to“ ve škole. Usedli do lavic, aby si vyrobili čelenku, vybarvili pracovní list a poznali tak školní prostředí. Záhy všichni zjistili, že není čeho se obávat a vesele si s p.učitelkami ZŠ a společně s Krtečkem zatančili. Svůj taneček, který během chvilky secvičili, pak předvedli rodičům, kteří na ně zatím čekali ve školní družině.
Rodiče zde dostali k vyplnění nezávazné přihlášky a děti  docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na konci každého setkání bude dětem odměnou pohádka o Krtečkovi. V květnu děti dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem. Zatím se ale těšíme na druhé setkání, opět ve čtvrtek 28.11.2019 na téma Krteček a angličtina.