Koncert Highvibes - BEZ MASKY
Hravé divadlo - Když jde kůzle otevřít - 1. st.
Právo pro každého - městské kolo - družstva 9.tříd
projektový den v ISŠT - 8.ročníky - výběr
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den 1. stupně
Škola nanečisto - poslední setkání na 1.st
Zájezd do Anglie - zájemci

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.

Úvod > Škola > Aktuality > Krteček a pohádka

Krteček a pohádka

10.10.2019

,,ŠKOLÁKEM  NANEČISTO“

Ve čtvrtek 10. 10. proběhlo první setkání všech „předškoláků“ vysokomýtských mateřských škol s Krtečkem a jeho kamarády. Naše společné odpoledne bylo na téma Krteček a pohádka.
Po přivítání a rozdání jmenovek na děti čekala první pohádka o Krtečkovi. Poté si budoucí žáčci vyzkoušeli „jak na to“ ve škole. Usedli do lavic, aby si vyrobili čelenku, vybarvili pracovní list a poznali tak školní prostředí. Záhy všichni zjistili, že není čeho se obávat a vesele si s p.učitelkami ZŠ a společně s Krtečkem zatančili. Svůj taneček, který během chvilky secvičili, pak předvedli rodičům, kteří na ně zatím čekali ve školní družině.
Rodiče zde dostali k vyplnění nezávazné přihlášky a děti  docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na konci každého setkání bude dětem odměnou pohádka o Krtečkovi. V květnu děti dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem. Zatím se ale těšíme na druhé setkání, opět ve čtvrtek 28.11.2019 na téma Krteček a angličtina.