Krteček a pohádka 2022
Škola nanečisto pro předškoláky

Nová pravidla od 17.1.:
testování bude probíhat 1x v týdnu s těmito podmínkami:
- karanténa bude při rizikovém kontaktu  nařízena ze strany KHS i osobám s očkováním (včetně 3. dávky) a osobám po prodělané nemoci covid-19 v posledních 180 dnech
- podle pravidel pro určování rizikového kontaktu ze strany KHS je zásadní skutečnost, zda při kontaktu měly osoby nasazenu adekvátní ochranu dýchacích cest nebo nikoliv.

INFO z z oddělení dopravní obslužnosti Krajského úřadu Pardubického kraje: z důvodu nemocnosti řidičů autobusové dopravy může od 17.1. dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS  nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333
Upravené jízdní řády jsou uloženy v dokumentech.

Podařilo se nám najít náhradní termín na LVVZ pro 7. třídy - v týdnu před jarními prázdninami se dle zájmu vystřídají během 1 týdne dva turnusy v Čenkovicích.

Pro žáky 1. stupně opět připravujeme příměstský lyžařský kurz:
Příměstský lyžařský kurz 2022.docx

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Krteček a pohádka

Krteček a pohádka

10.10.2019

,,ŠKOLÁKEM  NANEČISTO“

Ve čtvrtek 10. 10. proběhlo první setkání všech „předškoláků“ vysokomýtských mateřských škol s Krtečkem a jeho kamarády. Naše společné odpoledne bylo na téma Krteček a pohádka.
Po přivítání a rozdání jmenovek na děti čekala první pohádka o Krtečkovi. Poté si budoucí žáčci vyzkoušeli „jak na to“ ve škole. Usedli do lavic, aby si vyrobili čelenku, vybarvili pracovní list a poznali tak školní prostředí. Záhy všichni zjistili, že není čeho se obávat a vesele si s p.učitelkami ZŠ a společně s Krtečkem zatančili. Svůj taneček, který během chvilky secvičili, pak předvedli rodičům, kteří na ně zatím čekali ve školní družině.
Rodiče zde dostali k vyplnění nezávazné přihlášky a děti  docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na konci každého setkání bude dětem odměnou pohádka o Krtečkovi. V květnu děti dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem. Zatím se ale těšíme na druhé setkání, opět ve čtvrtek 28.11.2019 na téma Krteček a angličtina.