Sobotní výlet ŠD za zvířátky
Abeceda peněz

V pátek 25.9. naše škola ředitelské volno nevyužije.
Učíme normálně dle rozvrhu a to na obou stupních školy.

Od pátku 18.9. ministerstvo zdravotnictví vydalo příkaz používat roušku na 2. stupni ZŠ i ve třídách při výuce. Každý žák by měl mít minimálně 2 - 3 roušky na den (1 rouška doporučena na max. 2 hod. používání), aby je mohl během dne vyměnit.

SLEDUJTE MS TEAMS, výukové materiály a úkoly budou vkládány tam.
Prosíme rodiče, aby v současné době neposílali do školy děti s příznaky onemocnění jakoukoliv virovou infekcí. Děkujeme za pochopení.
Provoz školy ve školním roce 2020/2021 - hygienická opatření a distanční výuka - viz dokumenty

Soutěže

Informace ŠJ
Vážení strávníci, vzhledem ke zvyšujícím se nákladům na stravování bude od 1. 9. 2020 cena obědů navýšena takto:
děti do 10 let: 28,- Kč
děti 10 - 14 let: 30,- Kč
děti 15+: 32,- Kč
Prosíme rodiče, aby si zkontrolovali  nastavení inkasa.
Pro cizí strávníky bude platit jednotná cena: 70,- Kč

Úvod > Škola > Aktuality > Čerování na 1. stupni

Čerování na 1. stupni

5.12.2019

Ve čtvrtek 5. 12. se uskutečnilo tradiční čertování na 1. stupni. Postupně se tak všechny ročníky vystřídaly v tělocvičně, které se proměnilo na peklo. Žádný žák v pekle nezůstal, naopak každý si odnesl malou sladkost.

Postřehy žáků:

No bála jsem se. A to hlavně, když zazvonilo na 4. vyučovací hodinu a já věděla – tak a jdeme. V tělocvičně se otevřely dveře a tam stál Mikuláš. Andílky měl taky. Mikuláš se zeptal úplně potichu „Zlobíte? Jste hodní? Zlobíte doma?“ Mluvil strašně potichu, většina z nás se bála, takže každý z nás odpovídal taky strašně potichu. Nakonec se úplně potichoučku zeptal „Bojíte se čertů?“ Kluci potichu řekli, že ne. My holky se přiznaly, že ano. Mikuláš zaklepal berlí a z nářaďovny vyběhli čerti. Strašně jsem se lekla, ale rychle jsem se uklidnila. Tento rok nebyli čerti tak strašidelní jako minulý rok. Přesto mě zatáhli do pekla /moje mamka jim řekla, že jsem zlobila/. Tam mě malinko pomalovali a pak už jsem si šla projít čertovskou překážkovou dráhu. Moc se mi to líbilo.

Anna Dejdarová, 4.A

Bála jsem se, že čerti budou strašidelní. Minulý rok to bylo hodně strašidelný, protože čerti měli ošklivý masky. Tenhle rok to bylo dobrý. Čerti byli hodně chlupatí a samá špína. Ale vlastně byli roztomilí. Když Mikuláš zaklepal berlou a přivolal čerty, hodně jsem se lekla, ale do pekla mě nevzali. Jenom nás načernili a pak jsme šli běhat po dráze, kterou pro nás připravili. Dostali jsme perník a nějaký sladkosti a moc mě to bavilo.

Anna Salášková, 4.A