Koncert Hudební škatulky - 1. stupeň
Výchovný koncert - Milan Parnahaj - 2.stupeň
Zápis do 1. tříd 2020/2021
Zápis do 1. tříd 2020/2021
Divadlo D5 Krysáci a ztracený Ludvík - 1.st.
Velikonoční prázdniny
Přijímací zkoušky na SŠ a SOU
Přijímací zkoušky na SŠ a SOU
Třídní schůzky 1.stupeň v 15.30
Třídní schůzky 2.stupeň v 15.30
Den otevřených dveří 5.
Zájezd do Vídně - zájemci
Koncert Highvibes - BEZ MASKY

ZÁPIS DO 1.TŘÍD :
bude probíhat bezkontaktně - lze vyplnit elektronický formulář zde:

: https://aplikace.zapisyonline.cz/SOL/PublicWeb/zs-jiraskova/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#
probíhat bude od 1. do 17.4.
Přihlášky lze posílat rovněž e-mailem, datovou schránkou nebo poštou.
V modré složce škola najdete další informace k zápisu.
Rozhodnutí o přijetí budeme skenovat a posílat na Vaši e-mailovou adresu. Originál dostanete po skončení karantény.

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

ZÁJEZD DO ANGLIE SE PŘESOUVÁ NA ŘÍJEN
ZÁJEZD NA UKRAJINU - ŘEŠÍME ROVNĚŽ PŘESUN
Vzhledem k omezené kapacitě e-mailové schránky školy, budou vyučující využívat také vkládání učiva a studijního materiálu do webové aplikace Bakaláři - složka Dokumenty.

INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 9.TŘÍD - VYDÁVÁNÍ ZÁPISOVÝCH LÍSTKŮ

Vzhledem k nejistému termínu přijímacích zkoušek není nutné v současné době pro zápisové lístky chodit. Až skončí karanténa, tak určitě najdeme vhodný termín na předání zápisových lístků.

Úvod > Škola > Kariérové poradenství > Zápisový lístek

Zápisový lístek

Uchazeč nebo rodič uchazeče (zákonný zástupce uchazeče) potvrdí svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole odevzdáním zápisového lístku. Zápisový lístek je nutné odevzdat řediteli střední školy do 10 pracovních dnů. Lhůta začíná běžet dnem následujícím po dni zveřejnění seznamu uchazečů přijatých do 1. ročníku středního vzdělávání.