PROSÍME RODIČE ŽÁKŮ DRUHÉHO STUPNĚ, ABY ČETLI E-MAILY A INFORMACE V MS TEAMS - třídy se různě střídají v karanténě, třídní učitelé přeposílají informace KHS

Pondělní testování umožníme i očkovaným dětem.

Pro žáky 1. stupně opět připravujeme příměstský lyžařský kurz:

Příměstský lyžařský kurz 2022.docx

VÁNOČNÍ DÍLNY
vzhledem k současné epidemické situaci ZRUŠENY

Peníze budou dětem vráceny.
Děkujeme za pochopení.

Banner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Úvod > Škola > Zápis do 1. tříd > Žáci přijatí do 1. tříd 2021/2022

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.