Koncert Highvibes - BEZ MASKY
Hravé divadlo - Když jde kůzle otevřít - 1. st.
Právo pro každého - městské kolo - družstva 9.tříd
projektový den v ISŠT - 8.ročníky - výběr
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
Sportovní den 1. stupně
Škola nanečisto - poslední setkání na 1.st
Zájezd do Anglie - zájemci

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.

Úvod > Škola > Kariérové poradenství > Přijímací řízení na nižší gymnázium

Přijímací řízení na nižší gymnázium

Uchazeči o studium na nižším gymnáziu mohou podat jednu nebo dvě přihlášky ke vzdělávání - studiu ve střední škole. Přihlášku je nutné předat řediteli gymnázia do pondělí 2. března 2020. Uchazeči musí vykonat jednotnou přijímací zkoušku, jež se koná formou písemného testu ze vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura a písemného testu ze vzdělávacího oboru Matematika a její aplikace. Pro vykonání zkoušky jsou stanoveny dva řádné termíny: 1. termín 16. duben 2020 (čtvrtek) a 2. termín 17. duben 2020 (pátek). Jednotná přijímací zkouška v náhradním termínu je stanovena na dny: 1. termín 13. květen 2020 (středa) a 2. termín 14. květen 2020 (čtvrtek). Pro vystavení přihlášky je nutné kontaktovat kariérovou poradkyni.