Peněžní částky, které zůstaly žákům 9. ročníku ve školní pokladně, budou na účty rodičů zasílány na začátku prázdnin.

Všem žákům a současně i rodičům přejeme pohodové a klidné prázdniny.prázdniny 20.jpg

Soutěže

Od 4.8. probíhá výměna povrchu na hřišti u druhého stupně. Z tohoto důvodu je hřiště nepřístupné.

Úvod > Plavání > Pro rodiče

Pro rodiče

Vážení rodiče,

dětem začíná plavecký výcvik v naší plavecké škole Aquasport ve Vysokém Mýtě, proto bych rád Vás upozornil, že děti, které mají delší vlasy je musí mít během plaveckého výcviku dobře sepnuté, a to z důvodu jejich bezpečnosti a komfortu při výuce. V tomto případě preferujeme plaveckou čepičku, která je vhodnější. Dále připomínám, že dle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a hygienické Vyhlášky 238/2011 Sb., ale hlavně kvůli zdraví dětí a učitelů plavání bude vstup do vody pouze v přiléhavých elastických plavkách tzn. bez kapes! Nepřípustné jsou zejména koupací kraťasy, šortky a trenýrky s kapsami! Plavecké výuky se nemohou účastnit děti s infekčním onemocněním, jako jsou bradavice a molusky! Zároveň v době výuky nebudou mít děti na sobě hodinky, řetízky, prstýnky, náramky a dlouhé náušnice, a to z důvodu poranění. Nepřípustné jsou rovněž různé provázky kolem krku nebo na ruce, které v případě, že nepůjdou sundat, budou z důvodu bezpečnosti přestřihnuty! Dále zvažte možnost podepsání nebo označení věcí na bazén (plavky, ručník), neboť v případě ztráty je jednodušší dohledání. Tímto Vám děkujeme za pochopení a věřím, že toto opatření budete respektovat.

Bohumír Šraut

ředitel plavecké školy