Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Koncert Highvibes - BEZ MASKY
29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12
Hravé divadlo - Když jde kůzle otevřít - 1. st.
13
Právo pro každého - městské kolo - družstva 9.tříd
14
projektový den v ISŠT - 8.ročníky - výběr
15 16 17
18 19 20
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
21
Sportovní den pro MŠ na 1.st.
22
Sportovní den 1. stupně
23 24
25
Zájezd do Anglie - zájemci
26
Zájezd do Anglie - zájemci
27
Zájezd do Anglie - zájemci
28
Škola nanečisto - poslední setkání na 1.st
Zájezd do Anglie - zájemci
29
Zájezd do Anglie - zájemci
30
Zájezd do Anglie - zájemci
31

Fulltextové vyhledávání

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
.
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.


Drobečková navigace

Úvod > Škola > Konzultační hodiny

Konzultační hodiny

 

KONZULTAČNÍ  HODINY - 1.stupeň

2019 – 2020

Třída:

Učitel/ka:

Den:

Hodina:

0. A

Andrea Jokešová

ČT

11.40 – 12.40

I. A

Romana Bartalošová

ST

11.50 – 12.50

I. B

Jana Lexová

ÚT

12.35 – 13.35

I. C

Jarmila Jokešová

PO

12.35 – 13.35

II. A

Jitka Śtorková

ČT

12.30 – 13.30

II. B

Tereza Cvrková

ČT

12.00 – 13.00

II. C

Jana Scheibová

PO

11.50 – 12.50

III. A

Jan Sedláček

ST

13.00 – 14.00

III. B

Jana Koblížková

ČT

11.50 – 12.50

III. C

Michaela Drdlová

ČT

13.00 – 14.00

IV. A

Jana Burešová

ÚT

12.40 – 13.40

IV. B

Renata Dvořáková

PO

12.40 – 13.40

IV. C

Radka Vobejdová

ČT

12.35 – 13.35

V. A

Leona Kabrielová

PO

12.00 – 13.00

V. B

Jana Macáková

ST

12.40 – 13.40

V. C

Jitka Zenklová

ÚT

13.00 – 14.00

 

Jiřina Bučková

ÚT

13.50 – 14.50

 

Helena Fajtová

PO

11.45 – 12.45

 

Michaela Brandová

ČT+PÁ

7.30 – 8.00


ŠD

Andrlová Lenka

ÚT

14.15 – 15.15

Kadavá Dana

PO

14.15 – 15.15

Pátek Marcel

ST

14.30 – 15.30

Pátková Jana

ČT

15.00 – 16.00

Stachová Soňa

14.30 – 15.30

Tesařová Lenka

ÚT

14.15 – 15.15

 

KONZULTAČNÍ  HODINY - škol.rok 2019/20 – 2. stupeň

Jméno

Den

Hodina

Bartošová Klára

úterý

14,00 - 15,00

Dejdarová Tereza

úterý

13,50 - 14,50

Doležalová Hana

středa

13,45 - 14,45

Doležalová Iveta

pondělí

14,15 - 15,15

Fajfr Martin

pondělí

14,00 - 15,00

Fialová Irena

středa

14,00 - 15,00

Fikejz Roman

čtvrtek

14,00 - 15,00

Hospodková Petra

středa

14,00 - 15,00

Hořeňovská Zdeňka

pondělí

14,00 - 15,00

Hunal Aleš

pondělí

14,00 - 15,00

Kopecký Martin

čtvrtek

14,00 - 15,00

Kubíková Lucie

středa

14,00 - 15,00

Milerová Věra

úterý

14,00 - 15,00

Miřiňovská Daniela

úterý

14,00 - 15,00

Neumannová Pavlína

středa

13,45 - 14,45

Pechanec Miloš

středa

14,00 - 15,00

Podolská Miloslava

úterý

13,45 - 14,45

Ryjáčková Ludmila

úterý

13,45 - 14,45

Sabol Marian

středa

13,45 - 14,45

Sabolová Jindra

úterý

14,00 - 15,00

Šula Jan

středa

14,00 - 15,00

Tmejová Štěpánka

čtvrtek

14,00 - 15,00

Zemanová Olga

úterý

13,45 - 14,45