Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29
Podzimní prázdniny
30
Podzimní prázdniny
31
Divadlo Drak Hradec Králové, 7.A, 7.C
1 2 3
4
Sběr papíru
5
Den otevřených dveří 2.
Sběr papíru
6
Sběr papíru
7
Sběr papíru
Třídní schůzky I. stupeň 15.30
8
Sběr papíru
9 10
11
Dopravní výchova
besedy prevence 6.B, 7.B
Třídní schůzky II. stupeň 15.30 hod.
12
Plavecký výcvik
SCIO testy
13
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
besedy prevence 8.B, 9.A
okresní kolo v plavání
SCIO testy 9.B - OSP
Zdravohrátky
14
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
soutěž v ISŠT
výchovný koncert 6.třídy v ZUŠ
Zájezd - Osvětim
15
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
Okresní kolo - florbal
projekce filmu Paměti národa k 17.11.
SCIO testy 9.C OSP, 9.A matematika
16
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
17
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
18
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
19
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
beseda k volbě povolání 9.A a 9.C
20
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
besedy prevence 6.C, 8.C
Florbal dívky IV. kategorie
Vánoční fotografování - 1. stupeň
21
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
beseda k volbě povolání 9.B
Exkurze 7.C - Východočeské muzeum Pardubice
22
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
Bubnování - 1.stupeň
Soutěž o zlaté kladívko
23
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
24
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
25
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
Beseda pro rodiče - kyberšikana
26
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
27
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
besedy prevence 6.D, 9.C
Vánoční dílny v ŠD
28
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
Vánoční dílny v ŠD
29
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
florbal 8. a 9.tříd, okrskové kolo
30
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
1
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek

Fulltextové vyhledávání

 

 krabice od bot.PNG  
Pokud chcete udělat radost alespoň jednomu dítěti z dětského domova, připojte se k nám. Náměty na vhodné dárky naleznete v aktualitách.
Děkujeme.

Příměstský lyžařský kurz 1. stupně

již je plně obsazen!!!

 



 

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Konzultační hodiny

Konzultační hodiny

 

KONZULTAČNÍ  HODINY - 1.stupeň

2019 – 2020

Třída:

Učitel/ka:

Den:

Hodina:

0. A

Andrea Jokešová

ČT

11.40 – 12.40

I. A

Romana Bartalošová

ST

11.50 – 12.50

I. B

Jana Lexová

ÚT

12.35 – 13.35

I. C

Jarmila Jokešová

PO

12.35 – 13.35

II. A

Jitka Śtorková

ČT

12.30 – 13.30

II. B

Tereza Cvrková

ČT

12.00 – 13.00

II. C

Jana Scheibová

PO

11.50 – 12.50

III. A

Jan Sedláček

ST

13.00 – 14.00

III. B

Jana Koblížková

ČT

11.50 – 12.50

III. C

Michaela Drdlová

ČT

13.00 – 14.00

IV. A

Jana Burešová

ÚT

12.40 – 13.40

IV. B

Renata Dvořáková

PO

12.40 – 13.40

IV. C

Radka Vobejdová

ČT

12.35 – 13.35

V. A

Leona Kabrielová

PO

12.00 – 13.00

V. B

Jana Macáková

ST

12.40 – 13.40

V. C

Jitka Zenklová

ÚT

13.00 – 14.00

 

Jiřina Bučková

ÚT

13.50 – 14.50

 

Helena Fajtová

PO

11.45 – 12.45

 

Michaela Brandová

ČT+PÁ

7.30 – 8.00


ŠD

Andrlová Lenka

ÚT

14.15 – 15.15

Kadavá Dana

PO

14.15 – 15.15

Pátek Marcel

ST

14.30 – 15.30

Pátková Jana

ČT

15.00 – 16.00

Stachová Soňa

14.30 – 15.30

Tesařová Lenka

ÚT

14.15 – 15.15

 

KONZULTAČNÍ  HODINY - škol.rok 2019/20 – 2. stupeň

Jméno

Den

Hodina

Bartošová Klára

úterý

14,00 - 15,00

Dejdarová Tereza

úterý

13,50 - 14,50

Doležalová Hana

středa

13,45 - 14,45

Doležalová Iveta

pondělí

14,15 - 15,15

Fajfr Martin

pondělí

14,00 - 15,00

Fialová Irena

středa

14,00 - 15,00

Fikejz Roman

čtvrtek

14,00 - 15,00

Hospodková Petra

středa

14,00 - 15,00

Hořeňovská Zdeňka

pondělí

14,00 - 15,00

Hunal Aleš

pondělí

14,00 - 15,00

Kopecký Martin

čtvrtek

14,00 - 15,00

Kubíková Lucie

středa

14,00 - 15,00

Milerová Věra

úterý

14,00 - 15,00

Miřiňovská Daniela

úterý

14,00 - 15,00

Neumannová Pavlína

středa

13,45 - 14,45

Pechanec Miloš

středa

14,00 - 15,00

Podolská Miloslava

úterý

13,45 - 14,45

Ryjáčková Ludmila

úterý

13,45 - 14,45

Sabol Marian

středa

13,45 - 14,45

Sabolová Jindra

úterý

14,00 - 15,00

Šula Jan

středa

14,00 - 15,00

Tmejová Štěpánka

čtvrtek

14,00 - 15,00

Zemanová Olga

úterý

13,45 - 14,45