Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Vánoční prázdniny
31
Vánoční prázdniny
1
Vánoční prázdniny
2
Vánoční prázdniny
3
Vánoční prázdniny
4
Vánoční prázdniny
5
Vánoční prázdniny
6
Příměstský lyžařský kurz
Příměstský LVVZ pro 1. stupeň
7
Příměstský lyžařský kurz
Příměstský LVVZ pro 1. stupeň
8
Příměstský lyžařský kurz
Příměstský LVVZ pro 1. stupeň
9
Příměstský lyžařský kurz
prevence 6.C
Příměstský LVVZ pro 1. stupeň
10
Příměstský lyžařský kurz
Příměstský LVVZ pro 1. stupeň
11
Kouzlení zimní královny - akce pro děti a rodiče
Putování za královnou zimy
12
13
Lyžařský kurz 7.tříd 1.běh
14
Krajské finále ve florbale
Lyžařský kurz 7.tříd 1.běh
15
Lyžařský kurz 7.tříd 1.běh
16
Lyžařský kurz 7.tříd 1.běh
17
Lyžařský kurz 7.tříd 1.běh
18
Lyžařský kurz 7.tříd 1.běh
Lyžařský kurz 7.tříd - 2.běh
19
Dětský karneval
Lyžařský kurz 7.tříd - 2.běh
20
Lyžařský kurz 7.tříd - 2.běh
21
Lyžařský kurz 7.tříd - 2.běh
22
Den otevřených dveří 3.
Lyžařský kurz 7.tříd - 2.běh
23
Lyžařský kurz 7.tříd - 2.běh
Škola nanečisto - 3. setkání na 1. st.
24 25 26
27
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
28
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
29
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
30
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
Vysvědčení
31
2. příměstský LVVZ pro 1. stupeň
Pololetní prázdniny
1 2

Fulltextové vyhledávání

 Ve čtvrtek 30. 1. 2020 dostanou žáci Výpis vysvědčení za 1. pololetí.

images.jpg

V pátek 31. 1. 2020 mají žáci jednodenní pololetní prázdniny.

10. 2. - 16. 2. 2020 budou jarní prázdniny

Zápis do 1. tříd se koná v dubnu, v termínu 3. a 4. 4. 2020

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Konzultační hodiny

Konzultační hodiny

 

KONZULTAČNÍ  HODINY - 1.stupeň

2019 – 2020

Třída:

Učitel/ka:

Den:

Hodina:

0. A

Andrea Jokešová

ČT

11.40 – 12.40

I. A

Romana Bartalošová

ST

11.50 – 12.50

I. B

Jana Lexová

ÚT

12.35 – 13.35

I. C

Jarmila Jokešová

PO

12.35 – 13.35

II. A

Jitka Śtorková

ČT

12.30 – 13.30

II. B

Tereza Cvrková

ČT

12.00 – 13.00

II. C

Jana Scheibová

PO

11.50 – 12.50

III. A

Jan Sedláček

ST

13.00 – 14.00

III. B

Jana Koblížková

ČT

11.50 – 12.50

III. C

Michaela Drdlová

ČT

13.00 – 14.00

IV. A

Jana Burešová

ÚT

12.40 – 13.40

IV. B

Renata Dvořáková

PO

12.40 – 13.40

IV. C

Radka Vobejdová

ČT

12.35 – 13.35

V. A

Leona Kabrielová

PO

12.00 – 13.00

V. B

Jana Macáková

ST

12.40 – 13.40

V. C

Jitka Zenklová

ÚT

13.00 – 14.00

 

Jiřina Bučková

ÚT

13.50 – 14.50

 

Helena Fajtová

PO

11.45 – 12.45

 

Michaela Brandová

ČT+PÁ

7.30 – 8.00


ŠD

Andrlová Lenka

ÚT

14.15 – 15.15

Kadavá Dana

PO

14.15 – 15.15

Pátek Marcel

ST

14.30 – 15.30

Pátková Jana

ČT

15.00 – 16.00

Stachová Soňa

14.30 – 15.30

Tesařová Lenka

ÚT

14.15 – 15.15

 

KONZULTAČNÍ  HODINY - škol.rok 2019/20 – 2. stupeň

Jméno

Den

Hodina

Bartošová Klára

úterý

14,00 - 15,00

Dejdarová Tereza

úterý

13,50 - 14,50

Doležalová Hana

středa

13,45 - 14,45

Doležalová Iveta

pondělí

14,15 - 15,15

Fajfr Martin

pondělí

14,00 - 15,00

Fialová Irena

středa

14,00 - 15,00

Fikejz Roman

čtvrtek

14,00 - 15,00

Hospodková Petra

středa

14,00 - 15,00

Hořeňovská Zdeňka

pondělí

14,00 - 15,00

Hunal Aleš

pondělí

14,00 - 15,00

Kopecký Martin

čtvrtek

14,00 - 15,00

Kubíková Lucie

středa

14,00 - 15,00

Milerová Věra

úterý

14,00 - 15,00

Miřiňovská Daniela

úterý

14,00 - 15,00

Neumannová Pavlína

středa

13,45 - 14,45

Pechanec Miloš

středa

14,00 - 15,00

Podolská Miloslava

úterý

13,45 - 14,45

Ryjáčková Ludmila

úterý

13,45 - 14,45

Sabol Marian

středa

13,45 - 14,45

Sabolová Jindra

úterý

14,00 - 15,00

Šula Jan

středa

14,00 - 15,00

Tmejová Štěpánka

čtvrtek

14,00 - 15,00

Zemanová Olga

úterý

13,45 - 14,45