Úvod > Škola > Aktuality > Sportovní den pro MŠ

18.5.2022
Datum ukončení:
19.5.2022

Po dlouhé „covidové“ době jsme opět připravili tradiční sportovní den nejen pro naše žáky, ale rovněž pro všechny předškoláky vysokomýtských mateřských škol. V prostorech venkovního školního areálu 1. stupně společně závodili a ověřovali si svou zdatnost budoucí prvňáci spolu s žáky 5. ročníků, kteří se o své mladší kamarády velice zodpovědně starali.
                Děti společně vyzkoušely hbitost, rychlost, postřeh, ale i šikovnost svých rukou. Vzájemně si dokázali, že se nebojí žádné sportovní disciplíny, ať už byla jakkoliv záludná.  Každý obstál v běhu, hodu, postřehu a mnoha dalších aktivitách. Tradičně velmi oblíbenou atrakcí tohoto dne jsou pro všechny děti duchny i skákací hrad, kde se na závěr vydovádí.
                Krásné slunečné počasí prozářilo dopolední sportovní klání a každý předškolák odcházel s úsměvem a medailí na krku.