Sobotní výlet ŠD za zvířátky
Sbírka Světluška
Abeceda peněz

V pátek 25.9. naše škola ředitelské volno nevyužije.
Učíme normálně dle rozvrhu a to na obou stupních školy.

Od pátku 18.9. ministerstvo zdravotnictví vydalo příkaz používat roušku na 2. stupni ZŠ i ve třídách při výuce. Každý žák by měl mít minimálně 2 - 3 roušky na den (1 rouška doporučena na max. 2 hod. používání), aby je mohl během dne vyměnit.

SLEDUJTE MS TEAMS, výukové materiály a úkoly budou vkládány tam.
Prosíme rodiče, aby v současné době neposílali do školy děti s příznaky onemocnění jakoukoliv virovou infekcí. Děkujeme za pochopení.
Provoz školy ve školním roce 2020/2021 - hygienická opatření a distanční výuka - viz dokumenty

Soutěže

Informace ŠJ
Vážení strávníci, vzhledem ke zvyšujícím se nákladům na stravování bude od 1. 9. 2020 cena obědů navýšena takto:
děti do 10 let: 28,- Kč
děti 10 - 14 let: 30,- Kč
děti 15+: 32,- Kč
Prosíme rodiče, aby si zkontrolovali  nastavení inkasa.
Pro cizí strávníky bude platit jednotná cena: 70,- Kč

Úvod > Škola > Aktuality > Přírodní zahrada

Přírodní zahrada

4.2.2020
Datum ukončení:
5.2.2020

Ekoprogram – Informační centrum

Na začátku února byli žáci čtvrtých ročníků pozváni do Informačního centra na Ekologický program, jehož tématem byla ochrana přírody a její správné, ohleduplné využití. Žáci si zahráli hru, při které se stali zahradními architekty a tvořili zahrady šetrné nejen k životnímu prostředí, ale především k živočichům, kteří by na našich zahrádkách měli žít. Zároveň všichni zjistili, že plánování takové zahrady není nijak složité, pokud hlavním heslem byla praktičnost a pozitivní přístup k přírodě. Na závěr si každý žák vytvořil a odnesl semínkovou bombu. Bombu, která pomáhá a jejímž základem je hlína, kompost, semínka a voda. Celý program byl pro děti velmi zajímavý a poučný.