Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo turnaje v přehazované

Okresní kolo turnaje v přehazované

4.3.2020
  1. místo

Ve středu 4.3. 2020 se smíšené družstvo žáků I. stupně zúčastnilo v České Třebové okresního kola turnaje v přehazované. Postupně se naši žáci v zápasech hraných na 2 vítězné  sety  utkali s týmy ZŠ z České Třebové, Chocně a dvou ZŠ z Ústí  nad Orlicí.

Dařilo se nám nad očekávání, vyhráli jsme všechna utkání. Nejvyrovnanější zápas jsme sehráli se soupeři ze ZŠ Sv. Čecha. První set patřil v poměru 17:15 našim hráčům, druhý vyhrála Choceň 17:15, také třetí sada dospěla do dramatického závěru, kdy se našim hráčům podařilo za stavu 16: 16 zahrát vítězný míč.

Vítězstvím v turnaji si naše škola vybojovala účast na krajském finále, které se uskuteční 11.3. v Poličce. Všem žákům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.