Vysvědčení
Přírodní zahrada
Revue z kufru - 1. stupeň
Úžasný svět vody - soutěž pro družstva ze 7.tříd na SŠ a VOŠ stavební
8. a 9. třídy "Divadelní učebnice"
Jeden svět na školách - 6. a 7.třídy - filmové představení
Svět kolem nás - "Čina" - celý druhý stupeň

images.jpg

Vítáme všechny školáky po jarních prázdninách. Během prázdnin probíhaly ve škole stavební i zkrášlovací práce, tak ať se vám ve vylepšeném prostředí líbí.

Zápis do 1. tříd se koná v dubnu, v termínu 3. a 4. 4. 2020

Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo - florbal

Okresní kolo - florbal

15.11.2019

Okresní kolo florbalového turnaje pro žáky I. stupně – 2. místo

V pátek 15.11. se družstvo chlapců naší základní školy zúčastnilo v České Třebové okresního kola florbalového turnaje ČEPS cup. V základní skupině  jsme nejprve porazili tým ze ZŠ Lukavice ( 7 : 2), následovala remíza s chlapci z Letohradu ( 4 : 4). O přímý postup do semifinále jsme se utkali s družstvem ZŠ Nádražní z České Třebové. Kluci zápas zvládli, soupeře porazili v poměru 6 : 2. V semifinále nás čekal soupeř ze ZŠ Žamberk. Zápas pro nás nezačal dobře, po dvou minutách jsme prohrávali 0 : 2. V další fázi utkání jsme zlepšili pohyb po hřišti, kluci začali bojovat, k vidění byly i pěkné kombinace. Výsledkem bylo otočení zápasu , následné vítězství 8 : 3 a zasloužený postup do finále. V tom nás čekal dosud neporažený tým ze ZŠ Sv. Čecha Choceň. Ve finále nepodali naši kluci nejlepší výkon a musíme sportovně přiznat, že soupeř byl lepší. Porážka v poměru 2 : 7 byla zasloužená.

Celkové 2. místo je pro náš tým velkým úspěchem. Všem hráčům patří poděkování za výbornou reprezentaci školy.