HRDÁ ŠKOLA
8. a 9. třídy "Divadelní učebnice"
Svět kolem nás - "Čina" - celý druhý stupeň
exkurze 9C - Praha Dům světla
projektový den v ISŠT - 8.ročníky - výběr žáků
Okresní kolo turnaje v přehazované
Okresní kolo florbalového turnaje AŠSK
Den otevřených dveří 4.
V síti - projekce filmu
Divadlo Čert a Káča - 1. stupeň
Planeta Země 3000 - Senegal, vzdělávací program pro 2.stupeň
Zájezd do Národního divadla - Prodaná nevěsta, zájemci z 8.tříd
Jeden svět na školách - 6. a 7.třídy - filmové představení
Škola nanečisto - 4. setkání na 1. st.
Koncert Hudební škatulky - 1. stupeň
Výchovný koncert - Milan Parnahaj - 2.stupeň
Zápis do 1. tříd 2020/2021
Zápis do 1. tříd 2020/2021

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.

Úvod > Škola > Aktuality > Národní finále florbalového turnaje 2019

Národní finále florbalového turnaje 2019

29.3.2019

Národní finále florbalového turnaje

V pátek 29.3. se tým žáků z I. stupně naší základní školy zúčastnil turnaje v Olomouci, kam jsme postoupili jako nejlepší tým Pardubického kraje. V turnaji jsme změřili síly se soupeři z východní části naší republiky. Nejprve nás čekaly zápasy ve skupině, rozlosování nám tentokrát příliš nepřálo. Postupně jsme se utkali se soupeři z Opavy ( 0:8), Brna (2:4) a o přímý postup do čtvrtfinále s Přerovem ( 3:6). Nejlepší výkon předvedli naši hráči ve druhém utkání, které bylo velmi vyrovnané a o vítězství rozhodl soupeř až v samém závěru. O tom, že naše skupina byla těžká svědčí celkové umístění zmíněných týmů. Hráči z Brna se stali celkovými vítězi turnaje, Opava obsadila druhé místo.

V zápase o umístění, o konečnou 7. pozici, jsme se utkali s týmem ZŠ z Moravských Budějovic. Soupeře se nám podařilo porazit v poměru 6:5.

Mohlo by se zdát, že celkové umístění v turnaji zůstalo trochu za očekáváním. Objektivně je třeba říci, že už účast v této fázi turnaje pro nás byla obrovským úspěchem. Velké poděkování patří hráčům za výbornou reprezentaci školy a rodičům za vzornou spolupráci.

Národní finále florbalového turnaje