Beseda pro rodiče - kyberšikana
besedy prevence 6.D, 9.C
Vánoční dílny v ŠD
Výběrové řízení na dodávku tabletů
Škola nanečisto - 2. setkání na 1. st.
Vánoční dílny v ŠD
florbal 8. a 9.tříd, okrskové kolo
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
agentura Pernštejni "Leonardo da Vinci"
Čerování na 1. stupni
Krabice od bot - náměty na vhodný dárek
Čertování v tělocvičně 1.st.
Soutěž "5 jazyků na pódiu"
Bubnování
Bubny do škol - 1. st.
Červená stužka
besedy prevence 7.A, 8.A
besedy prevence 7.B, 9.B
sportovní turnaj pro žáky 9.tříd
Vánoční program pro rodiče
Předvánoční tvoření žáků 2. B
besedy prevence 6.C
besedy prevence 7.A, 9.A
sportovní turnaj pro žáky 6. a 7.tříd
Předvánoční setkání žáků a učitelů 2.stupně v kostele sv. Vavřince

IMG_20191206_115659.jpgIMG_20191211_145512.jpg

Moc děkujeme všem, kteří se spolu s námi zapojili  Ve středu proběhl Vánoční koncert a jarmark ve
do krásného projektu "Krabice od bot". Je to            spolupráci s nadací VIA. Výtěžek tohoto
neuvěřitelné, ale společnými silami jsme vybrali       koncertu bude věnován Azylovému domu ve
necelých 160 dárků. Děkujeme všem žákům,           Vysokém Mýtě společně s výtěžkem z jarního
učitelům, ale především všem rodičům.                    koncertu. Moc děkujeme všem účinkujícím,

Protože jsme vybrali tolik dárků, podarovali jsme     organizátorkám celé akce a hlavně ,
Dětský domov v Holicích, Dětský domov
Dolní         návštěvníkům, kteří si našli čas a přišli si  s
Čermné, Azylový dům ve Vysokém Mýtě a               námi zazpívat. Velmi nás potěšily kladné ohlasy.

Výchovný ústav v Brandýse nad Orlicí.                      Zvláště pocta Karlu Gottovi možná nenechala

Doufejme, že dětem uděláme radost a 24.12             některé oko suché. Jsme rádi, že jsme mohli         se jim rozsvítí jiskřičky v očích                                    nadělit radost.

Všem moc děkujeme                                                Budeme se těšit na další setkání.

Úvod > Škola > Aktuality > Krteček a pohádka

Krteček a pohádka

10.10.2019

,,ŠKOLÁKEM  NANEČISTO“

Ve čtvrtek 10. 10. proběhlo první setkání všech „předškoláků“ vysokomýtských mateřských škol s Krtečkem a jeho kamarády. Naše společné odpoledne bylo na téma Krteček a pohádka.
Po přivítání a rozdání jmenovek na děti čekala první pohádka o Krtečkovi. Poté si budoucí žáčci vyzkoušeli „jak na to“ ve škole. Usedli do lavic, aby si vyrobili čelenku, vybarvili pracovní list a poznali tak školní prostředí. Záhy všichni zjistili, že není čeho se obávat a vesele si s p.učitelkami ZŠ a společně s Krtečkem zatančili. Svůj taneček, který během chvilky secvičili, pak předvedli rodičům, kteří na ně zatím čekali ve školní družině.
Rodiče zde dostali k vyplnění nezávazné přihlášky a děti  docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na konci každého setkání bude dětem odměnou pohádka o Krtečkovi. V květnu děti dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem. Zatím se ale těšíme na druhé setkání, opět ve čtvrtek 28.11.2019 na téma Krteček a angličtina.