Sobotní výlet ŠD za zvířátky
Sbírka Světluška
Abeceda peněz

V pátek 25.9. naše škola ředitelské volno nevyužije.
Učíme normálně dle rozvrhu a to na obou stupních školy.

Od pátku 18.9. ministerstvo zdravotnictví vydalo příkaz používat roušku na 2. stupni ZŠ i ve třídách při výuce. Každý žák by měl mít minimálně 2 - 3 roušky na den (1 rouška doporučena na max. 2 hod. používání), aby je mohl během dne vyměnit.

SLEDUJTE MS TEAMS, výukové materiály a úkoly budou vkládány tam.
Prosíme rodiče, aby v současné době neposílali do školy děti s příznaky onemocnění jakoukoliv virovou infekcí. Děkujeme za pochopení.
Provoz školy ve školním roce 2020/2021 - hygienická opatření a distanční výuka - viz dokumenty

Soutěže

Informace ŠJ
Vážení strávníci, vzhledem ke zvyšujícím se nákladům na stravování bude od 1. 9. 2020 cena obědů navýšena takto:
děti do 10 let: 28,- Kč
děti 10 - 14 let: 30,- Kč
děti 15+: 32,- Kč
Prosíme rodiče, aby si zkontrolovali  nastavení inkasa.
Pro cizí strávníky bude platit jednotná cena: 70,- Kč

Úvod > Škola > Aktuality > Krteček a pohádka

Krteček a pohádka

10.10.2019

,,ŠKOLÁKEM  NANEČISTO“

Ve čtvrtek 10. 10. proběhlo první setkání všech „předškoláků“ vysokomýtských mateřských škol s Krtečkem a jeho kamarády. Naše společné odpoledne bylo na téma Krteček a pohádka.
Po přivítání a rozdání jmenovek na děti čekala první pohádka o Krtečkovi. Poté si budoucí žáčci vyzkoušeli „jak na to“ ve škole. Usedli do lavic, aby si vyrobili čelenku, vybarvili pracovní list a poznali tak školní prostředí. Záhy všichni zjistili, že není čeho se obávat a vesele si s p.učitelkami ZŠ a společně s Krtečkem zatančili. Svůj taneček, který během chvilky secvičili, pak předvedli rodičům, kteří na ně zatím čekali ve školní družině.
Rodiče zde dostali k vyplnění nezávazné přihlášky a děti  docházkový sešit s omalovánkou na  hodnocení jejich práce. Na konci každého setkání bude dětem odměnou pohádka o Krtečkovi. V květnu děti dostanou ,, Krtečkovo vysvědčeni“  za jejich práci a poznají jaké to je, být školákem. Zatím se ale těšíme na druhé setkání, opět ve čtvrtek 28.11.2019 na téma Krteček a angličtina.