Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Florbal I. stupeň

Florbal I. stupeňFlorbal I. stupeň – vítězství v okresním finále, 2. 2. 2023 Brandýs nad Orlicí

     Ve čtvrtek 26. 1. se družstvo našich chlapců zúčastnilo v České Třebové okrskového kola florbalového turnaje. Postupně jsme se utkali s týmy ze základních škol Habrmanova Česká Třebová, Javornického Vysoké Mýto a Komenského Ústí nad Orlicí. V turnaji se nám dařilo nad očekávání, zvítězili jsme ve všech zápasech a zajistili si postup do okresního finále.

     Okresní finále naší věkové kategorie hostila ve čtvrtek 2. února ZŠ J. A. Komenského v Brandýse nad Orlicí. V prvním utkání jsme těsně porazili poměrem 6:5 výběr ZŠ A. Jiráska Lanškroun, následovalo jednoznačné vítězství 11:1 nad domácím týmem z Brandýsa. V posledním zápase celého turnaje se nám podařilo po nepovedeném začátku, kdy jsme brzy prohrávali 0:2, zvítězit nad týmem ZŠ Nádražní Žamberk 7:6 a tím si zajistit vítězství v celém turnaji.  
      Velká gratulace a poděkování za reprezentaci školy!