Úvod > Škola > Aktuality > Den Matek

Den Matek

Včera jsme po dvou letech mohli zase uskutečnit besídku pro maminky jako poděkování za jejich starost a péči. V pestrém programu se vystřídali recitátoři, hudebníci, zpěváci, tanečníci a závěrečných 12 minut patřilo dětem z hudebního semináře pod vedením hlavní organizátorky této akce Věry Milerové. Poděkování patří jí i dalším kolegyním, které s přípravou pomáhaly a napekly dobroty ke kávě. Hlavně ale děkujeme Vám, že jste přišli a Vašim dětem za to, jak bezvadně svoje příspěvky prezentovaly. Pochvalu si zaslouží i "dobrovolní" moderátoři Jáchym a Jana. Kéž by takových "odpočinkových" hodinek bylo víc.
Děkujeme taky za dobrovolné příspěvky. Vybralo se 2636,- Kč, které použijeme pro naše ukrajinské spolužáky jako příspěvek k exkurzím.
Budeme se těšit na další setkání s Vámi.????