Vysvědčení
Přírodní zahrada
Revue z kufru - 1. stupeň
Úžasný svět vody - soutěž pro družstva ze 7.tříd na SŠ a VOŠ stavební
8. a 9. třídy "Divadelní učebnice"
Jeden svět na školách - 6. a 7.třídy - filmové představení
Svět kolem nás - "Čina" - celý druhý stupeň

images.jpg

Vítáme všechny školáky po jarních prázdninách. Během prázdnin probíhaly ve škole stavební i zkrášlovací práce, tak ať se vám ve vylepšeném prostředí líbí.

Zápis do 1. tříd se koná v dubnu, v termínu 3. a 4. 4. 2020

Úvod > Škola > Aktuality > Bubnování

Bubnování

6.12.2019

V pátek 6. 12. proběhlo v tělocvičně bubnování, kterého se v tento den postupně zúčastnili všichni žáci 1. stupně.

Postřehy žáků:

Bubnování se mi moc líbilo. Bylo v tělocvičně, kde už bylo všechno připravené a byl tam taky pán, který nás učil bubnovat. Nejdřív se začalo s bumbekry. Každý si měl vybrat barvu bumbekru, kterou chtěl a bouchnout. Měla jsem červenou barvu a tak jsem teda bouchla. Celkem mě překvapilo, jak hezky to hrálo. Nakonec nám pán dal bubny. Něco nám pan ukázal, ale také jsme my děti hrály, co jsme chtěly. A to byl mazec. Uši a ruce z toho bolely, ale bylo to strašně fajn, hrát si takhle na plný pecky.

Kamila Kramčaninová, 4.A

S holkama jsme si myslely, že nás to bubnování nebude bavit. Byl tam takový zábavný pán, který nám dal nejdřív bumbekry a hrálo se.  Může se do toho mlátit rukama, nohama, vlastně můžete hrát, na jakou část těla chcete. Tak jsem vyzkoušela, co se dalo. Trošku to bolelo, stejně tak i bubnování, ale to vůbec nevadilo. Protože to nebyla nuda, ale super zábava.

Nikola Burianová, 4.A