exkurze 8.C - Praha

Připravujeme příměstský lyžařský kurz pro žáky 1. stupně
(více viz Aktuality)

První stupeň školy v 3DBanner_Vedemeškolu_300x60px_final.gif

Ocenění SCIO za výsledky některých našich žáků v národním testování

Úvod > Škola > Aktuality > Bubnování

Bubnování

6.12.2019

V pátek 6. 12. proběhlo v tělocvičně bubnování, kterého se v tento den postupně zúčastnili všichni žáci 1. stupně.

Postřehy žáků:

Bubnování se mi moc líbilo. Bylo v tělocvičně, kde už bylo všechno připravené a byl tam taky pán, který nás učil bubnovat. Nejdřív se začalo s bumbekry. Každý si měl vybrat barvu bumbekru, kterou chtěl a bouchnout. Měla jsem červenou barvu a tak jsem teda bouchla. Celkem mě překvapilo, jak hezky to hrálo. Nakonec nám pán dal bubny. Něco nám pan ukázal, ale také jsme my děti hrály, co jsme chtěly. A to byl mazec. Uši a ruce z toho bolely, ale bylo to strašně fajn, hrát si takhle na plný pecky.

Kamila Kramčaninová, 4.A

S holkama jsme si myslely, že nás to bubnování nebude bavit. Byl tam takový zábavný pán, který nám dal nejdřív bumbekry a hrálo se.  Může se do toho mlátit rukama, nohama, vlastně můžete hrát, na jakou část těla chcete. Tak jsem vyzkoušela, co se dalo. Trošku to bolelo, stejně tak i bubnování, ale to vůbec nevadilo. Protože to nebyla nuda, ale super zábava.

Nikola Burianová, 4.A