Sobotní výlet ŠD za zvířátky
Sbírka Světluška
Abeceda peněz

S účinností od 1. března 2021 se zavírají školy, včetně 1. a 2. třídy a přípravné třídy.
I tyto nižší ročníky přecházejí na distanční výuku - sledujte naplánované hodiny v MS Teams.
Účast žáků na online hodinách je i nadále povinná.
Nabízíme žákům individuální konzultace za dodržení hygienických opatření.

Obědy budou dětem hromadně odhlášeny.

Stále nabízíme službu pro rodiče vybraných profesí, jejichž děti nechodí do školy, od 1.3. přibíráme i děti z 1. a 2.tříd.
V budově druhého stupně v místnosti ŠD - možnost připojení do online hodin s vlastním telefonem nebo tabletem, oběd zajištěn.

Provoz od 6.00 do 15.30.
Zájemci, kontaktujte vedení školy: 736 642 506

Soutěže

PRO RODIČE VYCHÁZEJÍCÍCH ŽÁKŮ:

ZÁPISOVÉ LÍSTKY bude vydávat p. uč. Hospodková v úterý 2. března a ve středu 3. března, oba dny v čase 14.30 až 15.30 h, bude čekat u brány při vstupu na školní dvůr. Lístek lze předat pouze rodiči (zákonnému zástupci), který převzetí podepíše. S sebou tvrdé desky A4 a propisku.

Úvod > Škola > Aktuality > Bubnování

Bubnování

6.12.2019

V pátek 6. 12. proběhlo v tělocvičně bubnování, kterého se v tento den postupně zúčastnili všichni žáci 1. stupně.

Postřehy žáků:

Bubnování se mi moc líbilo. Bylo v tělocvičně, kde už bylo všechno připravené a byl tam taky pán, který nás učil bubnovat. Nejdřív se začalo s bumbekry. Každý si měl vybrat barvu bumbekru, kterou chtěl a bouchnout. Měla jsem červenou barvu a tak jsem teda bouchla. Celkem mě překvapilo, jak hezky to hrálo. Nakonec nám pán dal bubny. Něco nám pan ukázal, ale také jsme my děti hrály, co jsme chtěly. A to byl mazec. Uši a ruce z toho bolely, ale bylo to strašně fajn, hrát si takhle na plný pecky.

Kamila Kramčaninová, 4.A

S holkama jsme si myslely, že nás to bubnování nebude bavit. Byl tam takový zábavný pán, který nám dal nejdřív bumbekry a hrálo se.  Může se do toho mlátit rukama, nohama, vlastně můžete hrát, na jakou část těla chcete. Tak jsem vyzkoušela, co se dalo. Trošku to bolelo, stejně tak i bubnování, ale to vůbec nevadilo. Protože to nebyla nuda, ale super zábava.

Nikola Burianová, 4.A