Sobotní výlet ŠD za zvířátky
Sbírka Světluška
Abeceda peněz

Naše škola bude poskytovat hlídání dětí zaměstnanců integrovaného záchranného systému a sociálních služeb. Jsme schopni v určité míře s dětmi dělat úkoly do školy.
Scházet se budeme v budově druhého stupně u vlakové zastávky - vchodem pro ŠD za rohem budovy do dvora. V případě zájmu o tuto službu volejte: 736 642 506.

POKRAČUJEME v této aktivitě do odvolání - dokud nepůjdou děti do školy.

Soutěže

Informace ŠJ
Po dobu distanční výuky školní jídelna i nadále vaří pro cizí strávníky. Žáci si mohou oběd odebrat do jídlonosičů.
Všichni mají obědy odhlášeny, je třeba se domlouvat individuálně s vedoucí ŠJ.
ANGLIE
odložený zájezd je zrušen. Cestovní kancelář bude vracet peníze na účet, ze kterého byly zaslány zálohy.
V týdnu od 26.10. do 30.10. bude školní jídelna uzavřena pro všechny strávníky.

Úvod > Škola > Aktuality > Abeceda peněz

23.9.2020
Datum ukončení:
19.12.2020

Vzdělávací program pro první stupeň základních škol

ucelený zážitkový program pro zavedení či rozšíření výuky finanční gramotnosti

na naší škole. V současné době se ho účastní žáci 4. ročníků. V tomto projektu je již zapojeno téměř 400 škol.

V programu hravou a praktickou formou žáci nahlédnou do světa peněz.

Děti si přiměřeně svému věku osvojí základní finanční pojmy. V praxi si vyzkouší, jakou hodnotu mají peníze, jak se dají díky dobrému nápadu a společné práci vydělat. Také si vyzkouší sestavit si rozpočet nebo zorganizovat prodej vlastních výrobku.

Abeceda peněz rozvíjí dovednosti, jakými jsou např. týmovost, kreativita, strategické myšlení či řešení problému a příprava na budoucí povolání.

Detailnější informace naleznete na www.abecedapenez.cz.