Dopravní výchova - 9.ročník
Loučení s 9.třídami
Vysvědčení - konec školního roku

ZMĚNA V KOMUNIKACI A ZADÁVÁNÍ VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ NA 2.STUPNI :
Od května přecházíme na Office 365. Veškeré materiály a komunikace bude probíhat přes MS Teams
Informace, postup a přístupová hesla byly zaslány všem rodičům e-mailem.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
 škola umožní od 11.5.
přítomnost žáků ve škole na přípravě na zkoušky ve stanoveném čase a za dodržení daných pravidel - viz Dokumenty
HODNOCENÍ ŽÁKŮ NA
KONCI ŠKOLNÍHO ROKU  - viz Dokumenty

PŘESTUP ŽÁKŮ DO 6.TŘÍD
vyplněnou žádost o přestup stačí vyfotit nebo naskenovat a poslat e-mailem na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz. Rozhodnutí o přijetí pošleme na vaši e-mailovou adresu. Prosím, abyste ji uvedli do žádosti.

Žáci 5.ročníku naší školy, kteří postupují do 6. ročníku, nemusí podávat žádnou formu písemné ani elektronické přihlášky. Tato přihláška je nutná pouze v případě přestupu z jiné školy.

Aktuality

Okresní kolo florbalového turnaje AŠSK      Ve čtvrtek 5.3. 2020 nás čekal další turnaj ve florbale, tentokrát okresní kolo pořádané AŠSK, které se konalo v Brandýse nad Orlicí. V systému turnaje hraného „každý s každým“ jsme se postupně utkali s družstvy ze ZŠ Libchavy ( vítězství 5:3), ZŠ Brandýs nad Orlicí
Okresní kolo turnaje v přehazované      Ve středu 4.3. 2020 se smíšené družstvo žáků I. stupně zúčastnilo v České Třebové okresního kola turnaje v přehazované. Postupně se naši žáci v zápasech hraných na 2 vítězné  sety  utkali s týmy ZŠ z České Třebové, Chocně a dvou ZŠ z Ústí  nad Orlicí.
HRDÁ ŠKOLA Projekt Hrdá škola je zaměřený na několik drobných aktivit v průběhu roku, které mají za cíl oživit školní život a ukázat žákům školu z jiné perspektivy. Jsme  zaregistrováni na stránkách www.hrdaskola.cz.  Akce nejsou závazné, ba naopak inovace a nové napady jsou vítány.

Zobrazit školu na mapě