II. stupeň Jiráskova 317, Vysoké Mýto
Budovy II. stupně se nachází v centru města v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Areál tvoří dvě budovy, školní hřiště, zahrada a jídelna. Jsou zde umístěny kmenové učebny 6. a 9. ročníků, odborné pracovny pro výuku informačních technologií, fyziky, chemie, pracovních činností(dílen), výtvarné výchovy a hudební výchovy, jazyková pracovna a školní cvičná kuchyňka. Školní družina zde má prostory pro ranní scházení a odpolední činnosti.

I. stupeň Pod Kaštany 720, Vysoké Mýto
I. stupeň je sice umístěn na okraji města (u Penny Marketu), ale v uzavřeném areálu. Školní areál tvoří dvě budovy, jídelna, tělocvična, venkovní sportoviště a školní zahrada. Součástí obou budov jsou kmenové učebny, školní družiny s ranním i odpoledním provozem a odborné pracovny pro výuku informačních technologií, výtvarné výchovy a hudební výchovy.

VÍCE +

VÍCE +

Omlouváme se za chybné uvedení čísla účtu u školní pokladny. Nedopatřením bylo uvedeno s drobnou chybou. Správné číslo účtu: 20001-1323392349/0800.

Výročí založení Československa jsme na druhém stupni oslavili projektovým dnem.
Na úvod jsme na školním dvoře vytvořili českou vlajku.
Zapojili jsme se také do snahy agentury Dobrý den z Pelhřimova o vytvoření rekordu v počtu vyvěšených českých vlajek.

Informace o přijímacím řízení na střední školy pro rok 2019 jsou umístěny pod tlačítkem "Pro rodiče".

Připravujeme

MS VE FLORBALE 2018 PRAHA. Naše škola dostala nabídku pro žáky. Na utkání 4.12.2018 Slovensko x Singapur vstupenky zdarma.Zájemci se mohou hlásit na I. stupni u p. Hunalové a na II. stupni u p. Bartoše.Přijmeme učitelku pro první stupeň. Nástup od 1.2.2019. Požadujeme: odpovídající vzdělání, (vhodné i pro studenty učitelství),smysl pro kolektiv, zodpovědné plnění úkolů. Nabízíme:příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění, příjemné pracovní prostředí, tvůrčí kolektiv. Vánoční dílny středa 21. 11. a čtvrtek 22. 11. vždy v čase 15.30 - 17. 30 hod. Předvánoční setkání s předškoláky MŠ ve dnech 12. a 13. 12.2018