II. stupeň Jiráskova 317, Vysoké Mýto
Budovy II. stupně se nachází v centru města v dosahu autobusové i vlakové dopravy. Areál tvoří dvě budovy, školní hřiště, zahrada a jídelna. Jsou zde umístěny kmenové učebny 6. a 9. ročníků, odborné pracovny pro výuku informačních technologií, fyziky, chemie, pracovních činností(dílen), výtvarné výchovy a hudební výchovy, jazyková pracovna a školní cvičná kuchyňka. Školní družina zde má prostory pro ranní scházení a odpolední činnosti.

I. stupeň Pod Kaštany 720, Vysoké Mýto
I. stupeň je sice umístěn na okraji města (u Penny Marketu), ale v uzavřeném areálu. Školní areál tvoří dvě budovy, jídelna, tělocvična, venkovní sportoviště a školní zahrada. Součástí obou budov jsou kmenové učebny, školní družiny s ranním i odpoledním provozem a odborné pracovny pro výuku informačních technologií, výtvarné výchovy a hudební výchovy.

VÍCE +

VÍCE +

Nový školní rok - přihlašování obědů.
Všichni přihlášení strávníci budou mít obědy automaticky zadané od úterý 4.9.
Jiný termín na začátek stravování si každý musí domluvit individuálně.

Poděkování budování v naší škole - poděkování firmám.

Zatímco děti užívaly zasloužené prázdniny, ve škole se usilovně pracovalo.

Seznam 6.tříd

Připravujeme

ADAPTAČNÍ KURZY Nové kolektivy šesťáků se budou seznamovat v rámci adaptačních kurzů - opět ve spolupráci s OSPOD MěÚ. Termíny: 17. + 18.9. 3. + 4.10. 8. + 9.10.12.9.se zúčastní 4. - 9.třídy představení skupiny Pernštejni s názvem "Staré pověsti české"Další díl spolupráce se školami na Slovensku se odehraje v prvním zářijovém týdnu, kdy nás přijedou navštívit pedagogové dvou spřátelených škol ve Spišské Belé.